Ремонт Побутовий Електротехніки в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Ласкаво просимо до нас на сайт!

Сертификат 2017

Наш Сервісний центр займається комплексним ремонтом побутової техніки, теле-відео-аудіо апаратури і цифрової техніки. На ринку послуг з ремонту електроніки ми працюємо більше 10 років. За цей період накопичено величезний досвід роботи з різними марками і виробниками.
Наші фахівці ремонтують і проводять діагностику побутової техніки практично будь-якої марки, і віку. На всі виконані роботи надається гарантія.С повним переліком послуг, що надаються ви можете ознайомитися на вкладці «послуги».

Нове життя вашої електроніки

Ремонт электротехники в Киеве

Не поспішайте викидати Вашу побутову техніку, в більшості випадків вона підлягає ремонту і служитиме Вам ще довгі роки. Якість апаратури випущеної 7-10 років тому, набагато вище ніж сучасної, тому що виробники весь час йдуть по шляху зниження витрат на виробництво.

Ремонт цифрової техніки в Києві

Наш сервісний центр надає також послуги з ремонту та обслуговування цифрової фото-відео техніки. Ремонт цифрової техніки у нас – це правильний, безпечний, і виправданий вибір! Комплексний ремонт цифрової і аналогової електроніки в Києві. Більше 10 років досвіду роботи, нам можна довіряти!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.