Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Продовження акції з безоплатної діагностики побутової, комп’ютерної, аудіо, відео техніки. Компанія Tele-Video Serviсe рада повідомити вам, про продовження акції безкоштовної діагностики побутової, комп’ютерної, аудіо, відео або будь-якої іншої техніки…
Також, у разі ремонту 2-х або більше одиниць — знижка 10 %!
Подібні акції ми проводимо регулярно, за відгуками наших клієнтів такі спеціальні пропозиції користуються великою популярністю, та, можливо, ми будемо далі продовжувати цю тенденцію.
З детальною інформацією, а також про умови надання послуг з сервісного обслуговування техніки можна ознайомитися на офіційному сайті компанії Tele-Video Servise.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.