Ремонт відеомагнітофонів в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Досить тривалий час відеомагнітофони залишалися єдиним джерелом відеосигналу в будинку. Та й зараз, на домашніх полицях можна знайти численні касети із записаними на них днями народженнями, застіллями, подорожами… Власникам неймовірно дороги ті спогади, які зберігаються на плівці. А тому ремонт відеомагнітофонів не перестає бути актуальною послугою на сьогодні, тим більше що нова техніка вже не випускається.

Існує безліч різноманітних моделей техніки. Відповідно, вартість виконання робіт та терміни можуть змінюватись від марки (різні конструкції, наявність запчастин і т. д.) Наш сервісний центр здійснює ремонт відеомагнітофонів форматів VHS, S-VHS, Hi-Fi Stereo, а також комбінованих апаратів VHS/DVD, різних моделей та виробників.

Ремонт відеомагнітофонів в КиєвіРемонт відеомагнітофонів в Києві

У чому складність?

Деяким може здатися, що ремонт відеомагнітофонів в Києві — справа нехитра, проте подібне судження навряд чи можна назвати вірним. Справа в тому, що відеомагнітофон складається з величезної кількості механічних деталей. А значить, причинами виникнення поломки можуть бути найрізноманітнішими. Звичайно, з приходом досвіду фахівець може досить швидко визначити, що ж сталося «всередині».

Найбільш часто доводиться мати справу з стрічкопротяжним механізмом, а також зносом відеоголовок.
Ще одним чинником, що істотно ускладнює роботу в цій сфері, Це є недолік сервіс мануалів та принципових схем з питань ремонту відеомагнітофонів та іншої відеотехніки. Проте великий досвід роботи, накопичений нами за роки роботи в цій сфері, дозволяє нам з упевненістю здійснювати будь-які види ремонту.

Догляд за магнітофоном

Як показує практика, саме неправильна експлуатація зазвичай призводить до поломки апарату. Щоб знизити вірогідність поломки, слід дотримуватися наших рекомендацій:

  1. Слідкуйте за чистотою стрічкопротяжного механізму. Водночас якщо в інструкції виробника є заборона на використання чистячих касет, не намагайтеся самостійно відкрити пристрій та вручну його прочистити. Можете тільки погіршити становище.
  2. Якщо поломка все ж сталася, не довіряйте ремонт відеомагнітофонів в Києві не професіоналам, зверніться в сервісний центр. Тоді Ви зможете захистити себе від більш серйозного ремонту згодом.

Ви завжди можете довірити ремонту в нашому сервісному центрі. Демократичні ціни, гарантія на всі види робіт, можливість термінового ремонту та висока якість не залишать Вас байдужими. Для консультацій телефонуйте за вказаними телефонами.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оцінок, середнє: 4,75 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.