Оцифрування відео

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Вже більше 10 років наш Сервісний центр успішно здійснює таку послугу, як оцифрування відео в Києві. Ми приймаємо в роботу відеокасети різних форматів: VHS, S-VHS, VHS-C, Video-8, HDV або MiniDV. Оцифрування касет будь-якого формату проводиться для подальшого запису на диски DVD, Blu-Ray, CD, або на Ваш жорсткий диск.

Оцифрування відеоОцифрування відео

Оцифрування відеокасет проводиться за допомогою 6-ти головок відеомагнітофонів Hi-Fi Stereo класу, а також за допомогою спеціальних комп’ютерних програм нелінійного монтажу. Після цього,можливо, здійснити монтаж відеоматеріалу, та в разі погіршення якості вихідної запису, провести корекцію звуку, кольору та яскравості. Також готовий фільм можна урізноманітнити за допомогою спецефектів, комп’ютерної графіки та музичного супроводу. Готовий фільм має оригінальне, барвисте, зрозуміле меню та записується на звичайний диск DVD або BD-формату.

Оцифрування відео: для чого це необхідно?

Більше 20-ти років ми користувалися касетними відеомагнітофонами та відеокамерами формату VHS, SVHS і VHS-C. За цей час було знято та накопичено безліч дорогих нашому серцю моментів — весільні відео, дні народження, випускні, перші кроки наших дітей та багато чого іншого. Але, на жаль, ці носії не дозволяють тривалий час зберігати відеозаписи. Максимальний термін зберігання відеокасет при дотриманні умов зберігання становить майже 7 років.
По закінченню терміну, плівка касет починає обсипатися, що призводить до погіршення якості та часткової або повної втрати кольору та звуку. Сучасні касети формату miniDV також схильні до цього. Не дивлячись на більш високу якість, їх плівка легко піддається механічному зносу. Для всіх видів відеокасет основною з небезпек є їх розмагнічування, що може призвести до втрати всіх записаних на нього даних. Щоб зберегти якість при тривалому зберіганні відео, необхідно здійснити своєчасне оцифрування відеокасети на більш довговічні цифрові носії.

Сьогодні формат DVD-Video найбільш популярний, він легкий, надійний, довговічний, цифровий носій інформації. Виробники гарантують термін служби не менше 50 років. Переписавши свої старі відеозаписи на цифрові диски, ви збережете їх на довгі роки. DVD диск можна піддавати копіюванню необмежену

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.