Ремонт вентиляторів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже більше 10 років успішно здійснює ремонт вентиляторів в Києві — професійно, оперативно, та з гарантією на виконану роботу. Наші майстри проведуть якісний ремонт вентилятора за цілком демократичними цінами. Клімат в Києві змінюється, і сьогодні вентилятор — частий гість в кожному будинку, адже тепер влітку без нього просто не обійтися! Вентилятори купуються в будинки, квартири, офіси та різні установи. Оскільки навантаження на пристрої в спекотні літні дні настільки велика, що досить часто виникає необхідність у проведенні відновлення вентиляторів.

Ремонт вентиляторівРемонт вентиляторівРемонт вентиляторів

Особливості обслуговування

Ремонт побутового вентилятора часто пов’язаний з несправностями через перепади напруги в мережі, а також через відсутність належного догляду за пристроєм. Так, наприклад, ремонт підлогових вентиляторів, являє собою цілий комплекс заходів, спрямованих на усунення несправностей.

До переліку послуг з відновлення даної техніки входить:

  • відновлення або заміна згорілого двигуна;
  • заміна мастил двигуна або його очищення, розбирання;
  • контроль кріплень, фільтрів;
  • контроль стану кожуха, ременів, та мастил підшипників;
  • ремонт або заміна плати управління.

Робота з діагностики та відновлення техніки проводиться нашими фахівцями в кілька прийомів, із застосуванням сучасного паяльного та діагностичного обладнання. Щоб ремонт вентилятора Вам не знадобився, необхідно дотримуватися правил експлуатації приладів, які зазначені в інструкції.

І в закінченні, зверніть увагу, що наш Сервісний центр проводить не тільки ремонт побутових вентиляторів, але також сьогодні ми готові запропонувати якісний ремонт пилосмоків, мікрохвильових печей та іншої побутової техніки.

Будь-яка наша робота — це професійна діяльність, яка виконується швидко та з гарантією якості.
Вам терміново потрібно здійснити ремонт підлогового вентилятора, тоді телефонуйте нам за телефоном (044) 482–04–21 та ми обов’язково допоможемо Вам!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.