Ремонт підсилювача

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр більше 10 років успішно здійснює ремонт тп настройку підсилювачів потужності будь — якої конфігурації та призначення — від побутових до професійних моделей. Маємо досвід роботи з дуже потужними системами аж до 2 кВт на канал, для кінотеатрів, а також потужних автомобільних підсилювачів. Як відомо, це основний елемент кожної звукової системи. Його функція полягає в передачі та посиленні сигналу від головного пристрою до акустичних систем. Поломка цього важливого пристрою означає вихід з ладу всієї звукової системи. Але не варто поспішати викидати несправний апарат, тим більше, що професійна техніка коштує дуже дорого. Ми пропонуємо вам більш вигідне та правильне рішення — провести ремонт в нашому сервісному центрі.

Ремонт підсилювачаРемонт підсилювача

Працюємо з такими торговими марками, як: Pioneer, Yamaha, Harman/Kardon, Denon, Musical Fidelity, Magnat, Cambridge Audio, Onkyo, CROWN та ін.

Причиною несправності підсилювача може бути:

  • дефект мережевого джерела живлення через кидки напруги;
  • замикання виходу підсилювача на загальний провід;
  • коротке замикання в акустичних системах;
  • попадання вологи та комах всередину апарату;
  • а, так само інші можливі причини.

Якою б складною не була причина поломки, майстри нашого сервісного центру усунуть її в максимально короткий термін при наявності комплектуючих.

Ремонт підсилювачів в Києві

Наш сервісний центр надає послуги з ремонту так само й автомобільних підсилювачів потужності в Києві. Наші майстри мають великий досвід обслуговування даного виду техніки. Ремонт автомобільних, побутових та професійних підсилювачів в нашій майстерні проводитися на сучасному паяльном та діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів для виявлення причини й усунення поломки. Великий досвід роботи дозволяє нашим майстрам якісно провести ремонт та гарантувати роботу пристрою на тривалий час. Для організацій можливий безготівковий розрахунок.

За більш детальною інформацією звертайтеся до нас за вказаними на сайті контактами.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.