Ремонт UPS (УПС)

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наша компанія пропонує ремонт безперебійників в Києві та заміну батарей для них. Ми успішно відновлюємо, та здійснюємо регулювання всіх параметрів безперебійників: від робочих 180 Вт до ремонту мережевих ДБЖ потужністю до 2 кВт. Наші фахівці здійснюють ремонт АРС, Mustek, Powercom, Powerware та інших торгових марок. Ремонт безперебійників в нашій компанії — це гарантія якісної роботи, швидке відновлення функціональності виробу або профілактичні роботи.

Ремонт UPSРемонт UPS

Ремонт безперебійників: причини несправностей

Сьогодні жодна сучасна техніка не може обійтися без джерела безперебійного живлення. В першу чергу таку необхідність відчувають великі організації, а також всі, хто за допомогою комп’ютерів виконує складну роботу. У випадках раптового відключення мережі або кидку напруги ДБЖ дасть вам можливість зберегти результати багатогодинної праці. Також, необхідно вчасно змінювати батареї Вашого джерела безперебійного живлення, середній термін служби яких становить 2–3 роки. А якщо у вашій мережі нерідко буває знижена, або підвищена напруга, краще скористатися окремим стабілізатором необхідної потужності. Але якщо все ж Ваша техніка не витримала перепадів напруги — не впадайте у відчай, привозьте її до нас та ми обов’язково виконаємо ремонт ДБЖ в максимально короткі терміни.

Наші фахівці виконують ремонт АРС, Mustek або іншої марки із застосуванням сучасного діагностичного та паяльного обладнання, та сервіс-мануалів, для точної діагностики несправностей.

Ремонт ДБЖ на сьогодні досить затребувана послуга, так як їх застосування постійно збільшується. Також ми пропонуємо ремонт комп’ютерів, моніторів, та іншої техніки.
Для організацій, є можливість безготівкового розрахунку та гнучка система знижок.

Якщо вам потрібен терміновий ремонт безперебійників в Києві телефонуйте за номером (044) 482–04–21 та ми обов’язково вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.