Ремонт телевізорів в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр протягом 10 років успішно надає послуги по ремонту кінескопних, рідкокристалічних (LCD) і LED телевізорів, а також плазмових панелей. За цей час був накопичений величезний досвід по відновленню подібної техніки – це дозволяє нам з упевненістю ремонтувати майже всі відомі марки та моделі телевізорів. Таких, як Samsung, LG, SONY, Panasonic, Philips, SHARP, Bravis та ін.

Ремонт телевізорів в КиєвіРемонт телевізорів в Києві

Наші фахівці здійснюють ремонт телевізорів в Києві, як нових, Smart TV 3D, так і старих (LCD та кінескопних) моделей. Кваліфіковані майстри виконають заміну ламп (або світлодіодів) підсвічування матриці, заміну та відновлення інверторних перетворювачів напруги, блоків живлення, оновлення прошивки пам’яті і т. д. Діагностика та ремонт техніки виконується в стаціонарній майстерні на високоточному вимірювальному та паяльному обладнанні з використанням професійного інструменту та сервіс-мануалів, для пошуку несправностей.

Коли необхідний ремонт РК телевізора?

Ремонт LCD телевізорів необхідний у разі, коли відсутня або погіршується якість зображення, звуку або не приходить сигнал з HDMI входу. Часто виникає ситуація, коли телевізор просто не вмикається. Ці та багато інших несправностей можуть виникнути з різних причин: кидки напруги в мережі, або перегрів елементів схеми. Так само, досить часто бувають механічні пошкодження РК матриці, але в цьому випадку потрібно тільки повна заміна на нову. Наші фахівці успішно здійснють ремонт телевізорів Самсунг, Філіпс, а також телевізорів LG, Philips, Sony та інших виробників. Також, наші майстри зможуть зробити відновлення кінескопних телевізорів, які були випущені 10–15 та більше років тому (звичайно, при наявності запчастин).

Навіщо потрібен ремонт плазмових телевізорів?

Звичайно ж, при поломці, відразу виникає думка про покупку нового 3D Smart апарату. Однак не поспішайте бігти в магазин, за новеньким телевізором. Плазми, випущені 5–10 років тому, особливо від відомих виробників, ще далеко не повністю виробили свій ресурс. При професійному ремонті ця техніка прослужить Вам довгі роки, тим самим заощадивши сімейний бюджет на покупку нового телевізора.

Сьогодні, наш центр пропонує Вам більш економічно виправдане рішення. Зробивши своєчасний та якісний ремонт LCD телевізорів, Ви позбавите себе від зайвих витрат на покупку нової техніки. І далеко не факт, що нове завжди краще старого, враховуючи тотальну економію виробників абсолютно на всьому (особливо це стосується бюджетних моделей).

Здійснюючи ремонт телевізорів Philips, LG, Samsung або інших моделей, ми завжди підходимо розумно й адекватно до вартості ремонту та комплектуючих.Тим паче, що діагностика техніки зараз абсолютно безоплатна, для всіх наших клієнтів. Своєчасне та якісне відновлення техніки, дозволить їй пропрацювати ще багато років. Пам’ятайте, моделі, зібрані ще 7–10 років тому відрізняються набагато кращою якістю збірки, ніж зараз, особливо від відомих брендів.

Ми пропонуємо професійний ремонт телевізорів Samsung, LG за доступною ціною та максимально оперативно!
Ми також надаємо якісні послуги з відновлення іншої техніки, моніторів, домашніх кінотеатрів, автомагнітол, і т. д.

Якщо Вам потрібен терміновий ремонт РК телевізорів в Києві, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або пишіть в онлайн-чат та ми обов’язково допоможемо Вам!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оцінок, середнє: 4,14 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.