Ремонт сабвуферів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Ремонт сабвуферів: «Creative», «Gembird», «Acoustic Energy», «Audio Pro», «Alpine», «Prology», «Mac Audio», «DLS», «Blaupunkt», «JBL», «Hyundai», «Pioneer», «Magnat» та інші.

Ваш сабвуфер раптово перестав будити все місто? Не впадайте у відчай, ми повернемо все на свої місця, та ваші сусіди знову вас полюблять! Наш сервісний центр вже давно та успішно займається ремонтом сабвуферів таких відомих марок, як «Creative», «Gembird», «Alpine», «Prology», «DLS», «JBL», «Pioneer», «Magnat» та ін.
Робимо заміну та перемотування динаміків, ремонт підсилювальної частини, ремонт потужного блоку живлення (для активних сабвуферів). Ми відновлюємо сабвуфери для автомобілів та домашніх кінотеатрів в максимально короткі терміни та за прийнятними цінами. Діагностика та ремонт сабвуферів проводиться на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів, для визначення несправностей.

Ремонт сабвуферівРемонт сабвуферів

Прості правила експлуатації сабвуферів

При використанні в автомобілі пасивного сабвуфера(тільки динамік та фільтр), передусім звертайте увагу на вихідну потужність підсилювача — вона повинна бути на 20–30 % менше максимальної потужності сабвуфера. Інакше не уникнути пошкоджень динаміка. У разі використання активного сабвуфера (як правило для домашнього кінотеатру), особливу увагу слід звернути на його розміщення в будинку. Не розташовуйте сабвуфер близько до іншої апаратури та меблів. Це може викликати небажані звуки та вібрацію.
З питань ремонту, телефонуйте за контактними телефонами, проконсультуйтеся в наших фахівців та ми обов’язково допоможемо Вам!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.