Ремонт стробоскопів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Стробоскопи, часто використовувані на дискотеках, концертах, розважальних вечірках, тому вони схильні до великого навантаження. З цієї причини, вони часто виходять з ладу, доставляючи багато неприємностей своїм власникам.
Наш сервісний центр виконує всі види робіт по ремонту стробоскопів. У найкоротші терміни, за максимально сприятливою ціною ми можемо повернути ваш стробоскоп в робочий стан.

Ремонт стробоскопів

Наша компанія працює на ринку тривалий час, ми ремонтуємо майже всі види побутової техніки та радіоелектронного обладнання. Широкий спектр наших послуг, може сказати вам багато про нашу кваліфікацію, та зробивши один дзвінок до нас, ви відразу зрозумієте що спілкуєтеся з професіоналами в своїй сфері. Вартість послуг уточнюйте по телефону

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.