Ремонт стабілізатора напруги

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже давно та успішно здійснює таку послугу, як ремонт стабілізаторів напруги у Києві. Зазвичай ці прилади призначені для стабілізації вихідної напруги в мережі 220 в. та досить активно експлуатуються (через перепади або кидків напруги). Тому раптовий вихід з ладу стабілізатора напруги ставить власнику питання — робити ремонт або купувати новий?

Як правило, поломки відбуваються через неправильну експлуатацію або перевантаження приладу більшою допустимою потужністю. Однак не поспішайте брати новий стабілізатор, ми пропонуємо Вам більш вигідне та правильне рішення!

Ремонт стабілізатора напругиРемонт стабілізатора напруги

Чому варто провести ремонт стабілізатора напруги саме у нас?

Перш за все, тому що це вигідно! Для початку Ви можете дізнатися ціну покупки нового стабілізатора напруги, ціни на них сьогодні значно зросли (втім, як і на всю техніку). У нас же вартість робіт практично не змінилася (за винятком імпортних комплектуючих запчастин). І в будь-якому випадку ціна ремонту для Вас завжди буде в рази дешевше, ніж покупка нового стабілізатора. Також, у нас завжди доступні якісні комплектуючі та більшість запчастин, які є в наявності зі складу.

У своїй роботі ми використовуємо професійне вимірювальне та паяльне обладнання, та сервіс — мануали, для пошуку й усунення дефектів в стабілізаторах напруги. Великий досвід роботи наших майстрів, дозволяє проводити ремонт стабілізатора напруги у Києві практично будь-якої складності, року випуску та моделі. Працюємо з такими виробниками, як: Luxeon, Forte, Sven, APC та ін. Потужністю від 50 Вт до 5000Вт.

Для всіх типів ремонту та встановлених деталей ми завжди даємо нашу гарантію на всі виконані роботи. Це означає, що наші фахівці завжди працюють на результат, для того що б Ви могли на 100 % захистити свою техніку від перепадів напруги!

На закінчення хотілося б вказати, що ремонт стабілізатора напруги досить складний та трудомісткий процес, так як останнім часом виробники почали застосовувати складну електронну начинку, для керування приладом. Розбирання стабілізатора також представляє певні труднощі,оскільки деталі корпусу підігнані дуже щільно один до одного та без спеціального інструменту тут не обійтися.

Наші рекомендації щодо експлуатації стабілізаторів.

По можливості, намагайтеся підключати до Вашого стабілізатора напруги навантаження менше номінальної зазначеної потужності. Це дозволить експлуатувати прилад в безпечному режимі, до того ж це значно продовжить термін служби Вашого стабілізатора.

Так само не намагайтеся підключати паралельно стабілізатору імпульсної напруги, наприклад, холодильник або потужний насос, бо це спричинить кидок напруги з виходу та можливий вихід з ладу іншої підключеної техніки.

Також ми пропонуємо вам інші послуги нашого сервісного центру. Виробляємо ремонт обігрівачів, ремонт мікрохвильових печей, ремонт прасок та іншої побутової техніки. Телефонуйте нам за тел. (044) 482–04–21, проконсультуйтеся у наших фахівців з питань ремонту стабілізаторів напруги в Києві та ми обов’язково вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.