Ремонт соковижималки

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Фахівці нашого сервісного центру готові провести якісний ремонт соковижималки, щоб ви могли насолоджуватися вранці улюбленим свіжим соком. Ми працюємо з такими марками,як: PHILIPS, BOSCH, Braun, Scarlett, Kenwood, Rowenta та ін.

Коли виходить з ладу побутова техніка, до допомоги якої ми давно звикли, то це засмучує всіх членів сім’ї. Багато хто з нас звикли вранці пити свіжий сік, і поломка такого побутового пристрою, як соковижималка, стає неприємним сюрпризом. Поломка може бути викликана неправильними умовами експлуатації, або заводським дефектом, або ж звичайним зносом деталей. Коли такі побутові прилади відмовляються працювати, найкраще звернутися по допомогу в спеціальні ремонтні центри.

Ремонт соковижималкиРемонт соковижималки

Ремонт соковижималок в Києві

Ми успішно проводимо ремонт соковижималок в Києві вже більше 10 років, і досконально знаємо систему цих приладів. Соковижималки відносять до виду дрібної побутової техніки, і прийти в непридатність у них може все, що завгодно, наприклад:

  • двигун;
  • насадки;
  • шнур живлення;
  • плата управління;
  • пластикові деталі корпусу;
  • перемикачі режимів роботи.

Головне в разі поломки техніки — це своєчасно звернутися за кваліфікованою допомогою. Ремонт соковижималок буде ефективним та надійним тільки в тому випадку, якщо буде визначена первісна причина поломки. В іншому випадку ремонт доведеться виконувати неодноразово, а крім, того, якщо несправність була визначена неточно, це може спричинити появу інших небажаних проблем в роботі приладів.

Наші фахівці володіють професійними знаннями та достатнім досвідом, тому зможуть провести точну, детальну діагностику Вашої соковижималки та в найкоротші терміни усунути неполадки. Звертаючись в спеціалізований сервісний центр, Ви отримаєте якісний ремонт, та гарантію на всі виконані роботи. Телефонуйте за вказаними телефонами та проконсультуйтеся у наших фахівців.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.