Ремонт електрокамінів в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр успішно, вже протягом більше 5 років, надає послуги з ремонту електрокамінів в Києві, майже всіх відомих брендів. За цей час був накопичений великий досвід по відновленню такої техніки, і це дозволяє нам з упевненістю ремонтувати майже всі відомі моделі. Такі як Royal Inferno, Dimplex, Flame Bonfire, і ін.

Наші фахівці впевнено проводять ремонт електрокамінів в Києві, як нових, так і старих моделей. Кваліфіковані майстри зроблять ремонт модуля харчування, заміну світлодіодів підсвічування, нагрівального елементу або генераторів пара, ремонт блоку управління і т.д. Діагностика та ремонт електрокамінів проводиться в стаціонарній майстерні на високоточному вимірювальному і паяльному обладнанні з використанням професійного вимірювального інструмента та сервіс-мануала для пошуку несправностей.

Коли необхідний ремонт електрокаміна?

Ремонт електрокаміна необхідний в разі, коли обігрівач працює, а немає підсвічування каміна, не працює імітація вогню або генератор диму. Часто виникає ситуація, коли електрокамін просто не вмикається або не працює управління з пульта дистанційного керування. Ці та багато інших несправності можуть виникнути з різних причин: кидки напруги в мережі, перегрів елементів схеми або недбале поводження з каміном.

Наші фахівці успішно проводять ремонт електрокамінів Royal Inferno, Dimplex, Flame Bonfire і інших виробників. Так само, наші майстри зможуть зробити і відновлення застарілих моделей, які були випущені 3-7 років тому (при наявності комплектуючих запчастин, зрозуміло).

Здійснюючи ремонт електрокамінів, ми завжди підходимо розумно і адекватно до вартості ремонту і комплектуючих запчастин.
Своєчасне і якісне відновлення та профілактика техніки, дозволить їй пропрацювати ще багато років. Пам’ятайте, моделі, зібрані ще 3-5 років тому відрізняються набагато кращою якістю збірки, ніж зараз, особливо від відомих виробників ..

Ми пропонуємо професійний ремонт електрокамінів, за доступною ціною і максимально оперативно!

Також ми надаємо якісні послуги з відновлення та іншої побутової техніки: обігрівачів, прасок, телевізорів, і т.д.

Якщо Вам потрібен терміновий ремонт електрокаміна в Києві, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, пишіть в онлайн-чат або на e-mail, і ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.