Ремонт зарядних пристроїв

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже довгий час успішно пропонує своїм клієнтам таку послугу, як ремонт зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів. На сьогодні — це досить надійна техніка, але як, і будь-яке інше електричне обладнання, може іноді виходити з ладу, за кидків напруги, або неправильної експлуатації. Не варто самому намагатися зробити ремонт зарядного пристрою для автомобіля, тому як некомпетентне втручання може посилити проблему, до того ж в апараті є ланцюги високої напруги!

Ремонт зарядних пристроївРемонт зарядних пристроїв

Ми працюємо з різними марками та виробниками таких пристроїв. У нашому СЦ є все необхідне паяльне та вимірювальне обладнання та сервіс-мануали, для пошуку несправностей.

Ремонт зарядного пристрою проводиться в декілька стадій: діагностика, визначення вартості ремонту та запчастин, ну, а після цього, відновлювальні роботи з усунення несправностей.

На сьогодні, дуже популярні універсальні зарядні пристрої для АКБ, які призначені для підзарядки та підтримки в робочому стані свинцево-кислотних автомобільних акумуляторів, а також АКБ для катерів та мототехніки. Крім,того, універсальні зарядні пристрої зручні ще й тим, що можуть працювати при від’єднанні штатного акумулятора — як самостійне джерело живлення. У даній ситуації, вони дозволяють зберегти налаштування бортових комп’ютерів, предустановок радіо, індивідуальних налаштувань систем навігації, а також найважливіших налаштувань протиугінних систем сучасного автомобіля.

Довірте ваш зарядний пристрій для автомобільного акумулятора нашим фахівцям

Наш сервіс-центр в Києві вже більше 10 років проводить ремонт зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів. Ми професійно підійшли до цього питання — у нас є надійне, сучасне паяльне та діагностичне обладнання, з яким працюють кваліфіковані співробітники. Це дозволяє нам оперативно повернути в стрій вашу техніку.
На всі наші роботи завжди надається гарантія. Співпраця з нашим СЦ завжди вигідна — ми також пропонуємо ремонт різної автомобільної електроніки: автомагнітол, підсилювачів, сабвуферів та автомобільних інверторів. Для всіх наших клієнтів діє програма лояльності та гнучка система знижок! Звертайтеся до нас за вказаними телефонами та ми обов’язково вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оцінок, середнє: 4,40 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.