Ремонт інверторів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Сьогодні інвертори стали незамінними електроприладами, які отримали широке застосування в побуті. Це, особливо, важливий пристрій, де відсутня мережа 220В для живлення приладів, але водночас є можливість використання А. Б. на 12 або 24В.

Ремонт інверторівРемонт інверторів

Наша компанія вже довгий час успішно займається ремонтом перетворювачів напруги 12/220В різних типів. Здійснюємо ремонт практично всіх марок та виробників потужністю від 50 Вт до 3 кВт., рекомендований на напругу живлення від 12 до 48 В. Діагностика цієї складної техніки, профілактика та відновлення інверторів проводяться професійними майстрами в спеціалізованій майстерні. Ми співпрацюємо, як з організаціями, так і з приватними особами.

Ремонт та діагностика в сервісному центрі

Ремонт перетворювача напруги або по іншому, інвертора напруги, в жодному разі не намагайтеся робити ремонт самостійно. У цих приладах присутня висока напруга імпульсної форми, яка є небезпечною для життя.

Крім знань та досвіду, процес ремонту вимагає спеціального обладнання. У нашому Сервісному Центрі ми здійснюємо ремонт та діагностику з використанням спец.інструменту, сучасного вимірювального та паяльного обладнання, та сервіс-мануалів, для пошуку несправностей.

Послуги нашого сервіс-центру

Обслуговування нашого СЦ вас приємно здивує. Вже довгий час ми з незмінним успіхом здійснюємо в Києві ремонт перетворювачів напруги, а також іншої автомобільної (та не тільки) електронної техніки. Це відповідальне завдання.
Однак, висока кваліфікація наших майстрів дозволяє легко вирішувати ці та інші питання. А сучасне обладнання істотно спрощує процес діагностики та помітно підвищує якість роботи.
Ми надаємо гарантію на всі ремонтні роботи, зроблені у нас. Довірте ремонт інвертора напруги професіоналам! Також, для всіх наших постійних клієнтів діє програма лояльності, з гнучкою системою знижок!
Звертайтесь за тел: (044) 482–04–21, та ми завжди будемо раді Вам допомогти!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 оцінок, середнє: 3,80 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.