Ремонт пилососів LG

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

На сьогоднішній день, південнокорейські виробники електроніки вже практично на рівних конкурують з відомими європейськими брендами. Техніка, вироблена в цій країні, користується попитом в десятках країн світу, в тому числі і у нас. Проте і ця надійна техніка теж схильна до зносу в умовах підвищеної щоденної експлуатації. Втім, не варто засмучуватися з цього приводу. Якщо буде потрібно ремонт пилосмоків LG, наша компанія завжди готова прийти Вам на допомогу. Справа в тому, що виробник постачає комплектуючі для своєї техніки на досить вигідних умовах і ремонт виходить доступним за вартістю.

Якщо узагальнити дані за тривалий період часу, то можна з упевненістю сказати, що найчастіше майстрам доводиться стикатися з такими несправностями, як: вихід з ладу двигунів, плат управління або вузлів намотування шнура.

Приклади типових поломок:

  • Слаба тяга. Причиною цього є засмічення трубок або шланга.Також однією з причин можуть бути повністю забиті пилом фільтри перед двигуном. Необхідно перевірити всі фільтруючі елементи, патрубки і шланг пилососа.
  • Пилосмок не вмикається. У цьому випадку проблема може бути в самому двигуні або в платі управління. Тут знагодиться професійний огляд приладу. Але, перед тим як почати ремонт пилосмока LG, майстер перевірить мережевий шнур, а також кнопку включення. Після цих дій, діагностиці підлягає сам двигун. До речі, якщо пилосмок раптово вимкнувся не варто відразу нести його майстерню. Нерідко причина відключення криється в банальному перегріванні та спрацьовуванні термозахисту. Через пару годин можна знову спробувати увімкнути прилад. Якщо спроба не вдалася успіхом, тоді везіть його до нас.
  • Поява стороннього шуму та гулу при робота, свідчить про те, що вийшли з ладу підшипники двигуна. В цьому випадку потрібно замінити весь двигун. Головне — не експлуатуйте апарат в подібному стані, відразу відключіть його від мережі і зверніться в майстерню за консультацією.

Рекомендації професіоналів

Навіть поверхневе опитування наших клієнтів виявилося цілком достатнім для того, щоб виявити значний відсоток несправностей, що сталися з вини самих же користувачів. Нехтування елементарними правилами та інструкціями виробників призводить до передчасного зносу техніки. В результаті виникає необхідність її ремонту. Якщо Ви хочете на багато років продовжити життя своєму помічнику, то не лінуйтеся регулярно чистити мішки, та міняти фільтри, в тому числі і HEPA фільтр на виході після мотора. Обов’язково перевіряйте стан шлангів і щіток. Не застосовуйте обладнання призначене для будинку, в умовах комерційної експлуатації. Відключайте вилку з мережі, після роботи пилосмока. Але, якщо все ж поломка сталася, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, або пишіть нам в чат. Ми завжди будемо раді Вам допомогти!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.