Ремонт професійних підсилювачів потужності

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр більше 10 років успішно здійснює ремонт професійних підсилювачів потужності низької частоти. Таких брендів, як: Behringer, Crown, L-Frank, Audio, YAMAHA, ALTO, BIG. Маємо досвід роботи з дуже потужними підсилювачами до 2 кВт на канал, для звукової сцени.

Підсилювач потужності — це основний елемент кожної звукової системи. Його функція полягає в передачі та посиленні сигналу від джерела сигналу або мікшера до акустичних систем. Вихід з ладу цього важливого пристрою означає несправність всієї звукової системи. Але не поспішайте викидати несправний апарат, тим більше, що професійна техніка коштує дуже дорого. Ми пропонуємо вам більш вигідне рішення — це провести ремонт в нашому СЦ.

Ремонт професійних підсилювачів потужності Ремонт професійних підсилювачів потужності

Здійснюємо ремонт підсилювачів: Behringer, Park Audio Crown, L-Frank, Audio, YAMAHA, ALTO PROFESSIONAL, JB sound, BIG та ін.

Причиною поломки підсилювача може бути:

  • Вихід з ладу мережевого джерела живлення через кидків напруги;
  • Замикання виходу підсилювача на вході в АС;
  • Коротке замикання в самих АС
  • Попадання води або комах всередину підсилювача
  • Перевантаження потужним вхідним сигналом.

Якою б складною не була причина несправності, майстри нашого сервісного центру усунуть її в максимально короткий термін (звичайно, при наявності комплектуючих)

Ремонт підсилювачів в Києві

Наш сервісний центр також надає послуги з ремонту автомобільних та побутових підсилювачів потужності в Києві. Наші майстри мають великий досвід обслуговування цього виду техніки. Ремонт автомобільних, побутових та професійних підсилювачів в нашій майстерні проводиться на сучасному діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів для діагностики та усунення поломки. Великий досвід роботи дозволяє нашим сервіс — інженерам якісно провести ремонт та гарантувати роботу пристрою на тривалий час. Для організацій так само можливий безготівковий розрахунок та гнучка система знижок.

За більш детальною інформацією щодо вартості ремонту, звертайтеся до нас за вказаними на сайті контактам. І ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.