Ремонт пилососів Thomas

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр вже більше 10 років успішно здійснює ремонт побутової техніки, в тому числі і миючих пилосмоків. У багатьох сім’ях є ці незамінні помічники. Бренд Thomas, завжди відрізняється підвищеною надійністю та якістю. Однак, ця надійна техніка схильна до зносу в умовах інтенсивної експлуатації. При нормальному режимі експлуатації та своєчасному обслуговуванні ремонт пилосмоків Thomas не знагодиться. Проте, через 5-7 років активного використання техніки, може виникнути необхідність здійснення ремонтних або профілактичних робіт. Відновлювати техніку даного бренду завжди є сенс! Так як якість закладена самим виробником.

Проте, наведемо список найбільш поширених технічних проблем з даними моделями.

  • Найчастіше всього не вдається запустити прилад. У цій ситуації необхідна перевірка електронної плати або двигуна. Можливі варіанти, коли вдається обійтися заміною мережевого дроту або вузлом намотування шнура.
  • Відсутність тяги. Пилосмок перестає всмоктувати повітря при працюючому електродвигуні. Приблизно в 50% подібних ситуацій не потребується професійний ремонт пилосмоків Thomas, з цим завданням справляються самі користувачі. Необхідно ретельно перевірити всі фільтруючі елементи і в більшості випадків проблему вдається вирішити. Якщо ж несправність не вдається усунути-сміливо звертайтеся за допомогою в сервісний центр.
  • Сторонній шум при роботі або характерний запах горілої ізоляції. У даному випадку, вам може знадобитися заміна двигуна, щіток, або плати управління.
  • Пилосмок не подає воду. До цього нерідко призводить вихід з ладу помпи. Слід пам’ятати і про таке, як патрубки, клапана подачі води та насадки. Зазвичай ремонт миючих пилосмоків буде коштувати дорожче, ніж для пилосмоків сухого прибирання.

Обслуговування для Вашого комфорту.

Погодьтеся, що 10 років діяльності в Києві — це солідний стаж. За ці роки наші майстри, отримали колосальний практичний досвід. На думку фахівців нашого сервісного центру, в більшості випадків набагато вигідніше здійснити ремонт миючого пилосмока, випущеного 5-7 років тому, ніж купувати нове побутове обладнання. Не забувайте про те, що з кожним роком виробники, намагаються скоротити витрати на виробництво побутової техніки. Вочевидь, що це не кращим чином позначається на якості та надійності електронних пристроїв. Як правило, відремонтована техніка від шанованих брендів, прослужить набагато довше, ніж новенькі вироби бюджетного сегмента, які тільки покинули конвеєр.

Всі роботи, включаючи діагностика неполадок здійснюється досить оперативно. Спеціалізована майстерня оснащена всіма сучасними пристроями та інструментами, що дозволяють точно визначити причину поломки, та виявити дефектні деталі. Як правило, нам цілком достатньо декількох днів для того, щоб виявити компоненти що вийшли з ладу та замінити їх на нові. У деяких випадках ремонт триває 30-40 хвилин, в день звернення. У будь-якому випадку, при виникненні несправностей у Вашому пилосмоці, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами (або пишіть в чат) і ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.