Ремонт пилососів Rowenta

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Сьогодні бренд Rowenta є показником надійності та якості серед побутової техніки. Варто сказати, що техніка даного бренду завжди користувалася попитом серед покупців у всьому світу, в тому числі й в нашій країні. Однак дана техніка з часом зношується в результаті інтенсивної щоденної експлуатації, враховуючи ще й перепади напруги у нашій електромережі! Якщо користувачі дотримуються рекомендацій виробника, та не нехтують елементарними правилами, то ремонт пилосмоків Rowenta знагодиться вам через багато років після покупки. Німецька техніка відрізняється бездоганною збіркою та чудовою якістю комплектуючих. Виникнення дрібних неполадок не слід вважати вагомим аргументом на користь покупки нової техніки. Втім, якщо все ж таки сталася поломка пилосмока, не поспішайте купувати новий. Слід зайнятися відновленням Вашого незамінного помічника.

Найпоширеніші поломки:

Тут постараємося представити основні технічні проблеми, що викликають несправність.

Це узагальнені дані, зібрані за кілька останніх років

  • Пилосмок не вмикається. Причина може критися в поломці плати управління, двигуна або обриву шнура живлення. Також поширеним явищем в старих моделях є відсутність контактів в котушці намотування шнура.
  • Гул та сильний шум в процесі роботи. За таких обставин зазвичай потрібне встановлення нового двигуна. Пошкодження вентилятора також може викликати нехарактерний шум.
  • Серйозне погіршення робочих характеристик, що виявляється в поганому всмоктуванні повітря. За цих обставин, займіться перевіркою фільтруючих елементів, замініть мішок для сміття. Огляньте шланг, насадки-в цілком можливо, що вони засмічені і потребують очищення. Оцініть герметичність даних комплектуючих. Якщо це не допомогло виявити причину, звертайтеся за підтримкою до майстрів. В такому випадку, потрібен буде професійний ремонт пилосмоків Rowenta з заміною деяких деталей.
  • Пилосмок відключився в процесі роботи. Можливий перегрів двигуна та спрацьовування термозахисту. Зачекайте годину-два часу та спробуйте знову увімкнути. Автоматика також може відключати двигун при сильному забрудненні фільтрів, та при переповненній ємності для сміття. Поява характерного запаху горілої ізоляції вимагає негайного відключення пристрою. Діагностика може показати найрізноманітніші причини такого явища. Дана проблема може вирішитись заміною щіток мотора, або повною заміною двигуна.

Вигідна співпраця

Ми на постійній основі здійснюємо повну діагностику побутового обладнання, що вийшло з ладу. Приймете ви рішення залишити пристрій у нас або віддасте в інше місце — цінник діагностичних заходів залишається нульовим. Ми дорожимо своєю репутацією, як відповідального партнера, що надає клієнтам послуги з ремонту пилосмоків за мінімальними тарифами. Діагностика та ремонт техніки здійснюється на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні, для усунення несправностей.

І на закінчення: дотримуйтеся простих правил експлуатації, які зазначені в інструкції. Техніка прослужить Вам ще довгу кількість років!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.