Ремонт пилососів PHILLIPS

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

На сьогоднішній день, техніка провідних брендів відрізняється тривалим терміном експлуатації. Однак, з плином часу відбувається неминучий знос, подальша поломка вузлів та деталей. Досвідчені майстри профільного сервісного центру здійснюють ремонт пилосмоків PHILIPS в повній відповідності з рекомендаціями виробника, на багато років продовжуючи їх термін експлуатації. Якщо говорити про вартість відновлювальних робіт, вона залежить, у першу чергу, від витрат на покупку комплектуючих, від часу, який необхідно майстру для виконання поставленого завдання. У будь-якому разі, ремонт пристрою може обійтися в кілька разів дешевше, ніж придбання нової моделі.

Можливі несправності

Перелік великих і дрібних поломок може розтягнутися не на одну сторінку.

У короткому огляді ми постараємося представити основний перелік технічних проблем, з якими доводиться мати справу нашим фахівцям:

  • Пилосмок перестав вмикатися. Причини можуть бути самими різними: обрив кабеля, вимикача або вихід з ладу пускової плати двигуна. У будь-якому випадку, в першу чергу здійснюється первинна діагностика техніки. Майстер перевіряє всі елементи, здатні викликати несправність – від вилки та кабелю до електронної плати та електродвигуна.
  • Якщо в процесі роботи виникає сторонній шум, слід негайно припинити експлуатацію пилосмока. Справа в тому, що сторонні звуки наочно демонструють вихід з ладу певних деталей. Як правило, справа полягає в підшипниках або в крильчатці охолодження двигуна.
  • Професійний ремонт пилосмоків PHILIPS може знадобитися при перегріванні самого пристрою. В першу чергу це мимовільне увімкнення та вимкнення, запах горілого та нагрів корпусу пристроя. У цій ситуації потрібно негайно відключити прилад з мережі і звернутися в сервісний центр.
  • Відсутність тяги теж може стати вагомим приводом для відвідування спеціалізованої майстерні. Втім, потрібно розуміти, що для початку, Вам варто ретельно почистити мішок від сміття або замінити його. Обов’язково перевірте шланги, щітки — нерідко саме в них полягає проблема. Якщо проблема залишається, тоді сміливо вирушайте в майстерню.
  • Також, досить часто відбуваються збої в миючих моделях. Це можуть бути, як протікання води, так і зниження ефективності роботи насоса. В даному випадку, краще відразу привозьте техніку для проведення комплексної діагностики. Іноді потрібна заміна ущільнювального кільця, який злітає з місця, спричиняючи поломку помпи.

Комфортний сервіс

У своїй діяльності наш сервісний центр орієнтується на бездоганну якість виконання ремонтних робіт, та на зручність для клієнтів. Ми намагаємося здійснювати ремонт пилосмоків за мінімальними тарифами, економлячи кошти вашого сімейного бюджету. Ми акцентуємо увагу споживачів на тому факті, що діагностика здійснюється абсолютно безкоштовно в будь-якому випадку — ми не «прив’язуємо» вартість діагностики до ремонту. Навіть якщо ви приймете рішення ремонтувати пристрій в іншому місці. При виявленні дрібних, незначних несправностей, ремонт може бути виконаний безпосередньо в момент звернення, протягом 30-60 хвилин. У більш складних випадках може знадобитися замовлення комплектуючих запчастин та ремонт буде зроблено протягом кількох днів.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.