Ремонт пилососів Electrolux

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Існують бренди, які першими створюють інноваційні розробки, впроваджуючи нові технології в своєму обладнанні. Ці виробники випускають якісну техніку, здатну відпрацювати багато років без будь-яких проблем. На висоті її результативність, зручність у використанні. Але приходить час, коли потрібен ремонт пилосмоків Electrolux через значну зношеність окремих деталей, вузлів або електроніки.

Поради професіоналів

Майстри високої думки про дану техніку цього бренду, що надходить на український ринок. Як не парадоксально, але “старі” моделі мають кращу збірку, ніж нові моделі, які зовсім нещодавно надійшли в продаж. На жаль, ця тенденція однакова для всіх торгових марок. У боротьбі за споживача концерни скорочують виробничі витрати, а це позначається на показниках надійності, та терміні служби. Є кілька елементарних рекомендацій, здатних помітно збільшити термін служби вашого пристрою:

  • Не варто застосовувати побутове обладнання для прибирання значних площ. Для вирішення цього завдання купуйте професійні пристрої. Пристрій починає перегріватися і може вийти з ладу в десятки разів швидше, ніж при періодичному короткочасному використанні.
  • Зазначимо, що професійний ремонт пилосмоків Electrolux нерідко затребуваний через неуважність самих власників. До несправностей призводить несвоєчасна заміна мішків, фільтруючих елементів. Зростаюче навантаження на двигун негативно позначається на його надійності.
  • Намагайтеся не допускати ситуацій, перегинання шлангу. Ця банальна помилка деяких господинь призводить до необхідності звернення в профільний сервісний центр.
  • Обов’язково, зберігайте пилосмок в сухому, теплому приміщенні. Даний пункт актуальний для власників приватних котеджів та дачних будиночків.

Весь спектр послуг

Протягом довгих років фахівці сервісного центру здійснили ремонт сотень одиниць техніки Electrolux. У нас працюють майстри з професійним практичним стажем, які чудово розбираються в конструктивних особливостях не тільки старої модельної лінійки, але й добре знають конструктивні особливості та характеристики новітніх пристроїв, які тільки надійшли у продаж. Фахівці готові виявити навіть складні несправності, які проявляються періодично. Майстри можуть здійснити ремонт двигуна та складної електроніки протягом незначного часового проміжку. Багато несправностей усуваються відразу ж, у присутності замовника, але в тому випадку, коли майстри мають вільний час, та несправність не відноситься до категорії серйозних.

Спеціалізована майстерня завжди впевнена в бездоганній якості виконаних робіт, тому надаються тривалі гарантійні зобов’язання. Ми створили власну програму обліку запчастин, завдяки якій в автоматичному режимі своєчасно поповнюються запаси запчастин, затребуваних на постійній основі. Дуже важливий момент, який стосується діагностики. За виявлення несправності пилосмока ми ніколи не беремо гроші, діагностика проходить абсолютно безкоштовно для замовника. Перевірка залишаться безкоштовною навіть у тому випадку, коли власник техніки приймає рішення ремонтувати її в іншому місці.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.