Ремонт пилососів BOSCH

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Техніка концерну BOSCH майже завжди відрізняється продуманими інженерними ідеями. Як правило при складанні, виробник використовує комплектуючі з тривалим експлуатаційним терміном. Але на жаль, в наших умовах експлуатації показники надійності падають у всіх видів обладнання в будинку. На це позначаються перепади напруги в мережі електроживлення і несвоєчасне техобслуговування техніки. Тим не менше наші майстри звернули увагу на той факт, що ремонт пилосмоків BOSCH затребуваний рідше, ніж відновлення аналогічних пристроїв, розроблених маловідомими компаніями. Обладнання, яке було випущене з конвєру за межами Німеччини відрізняється кращою якістю. Але якщо все ж ваш пилосмок вийшов з ладу, не поспішайте купувати новий.

Ми пропонуємо Вам більш вигідне рішення – це здійснити ремонт в умовах нашого Сервісного центру.

Можливі технічні несправності

На жаль, не існує пристроїв, здатних працювати вічно. Кожен вузол, деталь володіють певним терміном експлуатації. Ми перерахуємо технічні проблеми, з якими фахівцям сервісу доводиться мати справу найчастіше:

  • Традиційно до категорії більш примхливих відносяться миючі комплектуючі. Іноді у них виходять з ладу помпи. Періодично можуть виникати проблеми з основним двигуном при значних робочих навантаженнях, або перепадах напруги в електромережі. Відновлення цієї модельної лінійки більш витратне в силу особливостей конструкції.
  • Запах горілої ізоляції. В цьому випадку, потрібно негайно вимкнути пилосмок і звернутися за допомогою до професіоналів. Практика показує, що причина може бути в самому двигуні або в згорілій платі управління.
  • Пилосмок не вмикається. Тут проблема може бути в порушенні працездатності шнура живлення або силової електроніки управління двигуном. Діагностика також може показати, що необхідна заміна самого двигуна.
  • До числах дрібних несправностей, при виникненні яких потрібен професійний ремонт пилосмоків BOSCH відноситься також і знос пружини, з-за цього перестає змотуватися шнур. Необхідна заміна пружини або всього вузла цілком.
  • До числа дорогих несправностей відноситься вихід з ладу плати управління. Потрібно не тільки замінити плату, але протестувати інші вузли, для того, щоб несправність не повторилася знову.

Раціональний підхід

Не варто відразу мчати за новим пилосмоком, у випадку, коли ваш пристрій вийшов з ладу. У 90% випадків варто відновити пристрій, який здатний відпрацювати ще багато років, після серйозної діагностики працездатності всіх вузлів. Це підтверджує наш практичний багаторічний досвід. Витрати на придбання нової техніки в кілька разів перевищують рівень витрат на ремонт перевіреного часом пристрою.

Якщо вже бути до кінця відвертими, то подумайте — що ви втрачаєте? Справа в тому, що діагностика несправного пилосмока відбувається повністю безкоштовно. Ви витрачаєте час на те, щоб дістатися в нашу спеціалізовану майстерню. Пам’ятайте, що за діагностику та виявлення причин технічної відмови вам не доведеться платити в будь-якому випадку. Що стосується ремонту, то ми здійснюємо його на сучасному паяльному і діагностичному обладнанні із застосуванням сервіс мануалів, для пошуку несправностей. У разі будь-яких несправностей з Вашим пилосмоком, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами (або пишіть в чат) і ми завжди будемо раді Вам допомогти!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.