Ремонт колонки JBL

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Акустика від виробника JBL належить до розряду портативних аудіо-пристроїв, які призначені для прослуховування музики в об’ємному звучанні. Особливості експлуатації такого обладнання має на увазі його постійне транспортування, через що нерідкі випадки появи пошкоджень внаслідок механічного впливу та вологи. Здебільшого колоноки JBL оснащені вологозахисним корпусом, однак, при тривалій експлуатації обладнання водовідштовхувальний шар погіршується, тому вода може легко проникнути всередину. У результаті знижується якість звучання, погіршуються експлуатаційні характеристики, а в крайніх випадках обладнання перестає працювати.

 

Ремонт колонки JBL

 

Якщо з вашою колонкою сталося щось подібне, то не варто впадати у відчай, адже в 95 % випадків її можна відремонтувати. При виникненні перших ознак погіршення експлуатаційних параметрів зверніться по допомогу до професіоналів. Пам’ятайте, некваліфіковане втручання у внутрішню будову портативної аудіо-системи тільки погіршить стан, збільшить терміни та вартість робіт з відновлення працездатності. Професійний ремонт колонки Jbl є однією зі спеціалізацій нашої компанії. Маючи більш ніж 10-річним досвідом роботи з різною технікою, наші фахівці завжди готові швидко, якісно та за доступною ціною зробити відновлення вашого аудіо-обладнання.

Коли слід звернутися по допомогу:

Своєчасний ремонт портативної колонки JBL здатний запобігти подальшим витратам на заміну дорогих деталей або на придбання нового обладнання. Звернутися по допомогу до наших фахівців слід при виявленні наступних несправностей:
– Погіршилася якість звучання та сила звуку. Така поломка, в більшості випадків є наслідком перенесеного удару або падіння обладнання, а також потрапляння всередину корпусу вологи.
– Пристрій перестав включатися, або заряджатися. Причина дефекту аналогічна попередньому випадку — зламався роз’єм живлення. З-за мініатюрності роз’єму він часто схильний до деформації, які виникають внаслідок недбалої експлуатації з боку користувача (сильне натискання, різке відсмикування шнура, зміна полярності тощо).
– Колонка не синхронізується з мобільним пристроєм (телефоном, планшетом). В даному випадку виходить з ладу модуль Bluetooth внаслідок фізичного впливу, або зносу.
– Пристрій швидко розряджається. Причиною проблеми є проблема з батареєю (вироблення ресурсу та зниження ємності). Менш поширеною причиною вважається поломка контролера заряду.

При виявленні будь-якого з дефектів пристрою слід негайно звернутися в наш сервіс. Тільки в такому випадку можна гарантувати оперативність та якість виконання робіт.

Як відбувається ремонт аудіо колонок в нашому сервісі:

Першим етапом ремонтних робіт є кваліфікована діагностика обладнання на предмет наявності деформацій та поломок. Ґрунтуючись на величезному досвіді, наші майстри швидко визначать причину несправності, оцінять комплексний стан пристрою та виберуть оптимальний варіант ремонту. Існує два види усунення несправностей: компонентний та модульний. У першому варіанті ремонту піддається конкретний елемент, а в другому — заміні підлягає весь окремий модуль. Вид робіт визначається виключно складністю поломки.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.