Ремонт Гіробордів (Гіроскутерів) в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Вже протягом багатьох років, наш Сервісний центр з успіхом пропонує в Києві послуги по ремонту будь-якої побутової техніки. Наші майстри швидко відновлять працездатність зламаного гаджета, та техніки, яку ви використовуєте в побуті. Так, однією з нових послуг нашого СЦ є ремонт гіробордів в Києві. З огляду на зростаючу популярність даного засобу пересування, послуги з його ремонту є затребуваними сьогодні.

Ремонт Гіробордів (Гіроскутерів) в Києві

Гіроборд — це зручний та сучасний вид засобу пересування, який дозволяє своєму власникові з комфортом пересуватися в міських умовах. Він зручний, як засіб пересування на прогулянці, та, як транспорт, що дозволяє дістатися до місця призначення минаючи міські затори. Саме тому, ремонт гіробордів в Києві — це затребувана та своєчасна послуга, пропонована нашим Сервісним центром.

Нижче ми перерахуємо основні види поломок гіробордів:

Перша та найпоширеніша причина — це неякісна збірка техніки, тобто бюджетні, недорогі моделі, схильні до поломок набагато частіше. Також, слід пам’ятати, що однією з основних причин поломки є недбале ставлення до техніки. При пересуваннізі швидкістю більш ніж 12 км/год, падіння, зіткнення — все це може призвести до несправностей датчиків руху та плати управління. Ще часто трапляються помилки — пошкодження силових ключів управління та вихід з ладу акумуляторних батарей. Втім, наші фахівці допоможуть впоратися з будь-якою, навіть найскладнішою несправністю.

5 причин чому варто вибрати наш СЦ?

Чим ми відрізняємося від наших конкурентів?

  1. Ремонт та заміна частин гіробордів (акумулятора, плати зарядного пристрою, отвір для зарядки, підсвічування, двигун та ін.) проводиться фахівцями, що мають великий досвід у вирішенні завдань подібного роду;
  2. Ми працюємо в даній сфері вже більше 10 років;
  3. Використовуємо для ремонту гіробордів тільки оригінальні (або аналогічні їм) запчастини;
  4. Цінова політика наших послуг — одна з найбільш адекватних та демократичних для Києва;
  5. Ремонт проводиться на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів, для пошуку несправностей.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що нам можна довірити, навіть найскладніший ремонт сучасної побутової техніки. З будь-яких питань ремонту гіробордів в Києві, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.