Ремонт електробритви

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр вже більше 10 років успішно надає послуги по ремонту електробритв всіх відомих виробників. За цей час був накопичений величезний досвід по відновленню подібної техніки та це дозволяє нам з упевненістю ремонтувати майже всі відомі моделі. Такі, як: Philips, Panasonic, Rotex, Vitek, BRAUN та ін.

Наші фахівці здійснюють ремонт електробритв у Києві, як нових, так і застарілих моделей. Кваліфіковані майстри виконають заміну двигуна, акумуляторної батареї, сітки або зарядного пристрою, заміну та відновлення плати управління двигуна тощо. Діагностика та ремонт техніки виконується в стаціонарній майстерні на високоточному вимірювальному та паяльному обладнанні з використанням професійного інструменту та сервіс-мануалів.

Ремонт електробритвиРемонт електробритви

Коли необхідний ремонт електробритви?

Ремонт електробритви необхідний, коли відсутнє обертання ріжучої частини ножів головки або самого двигуна приводу. Часто виникає ситуація, коли вона просто не вмикається чи немає зарядного пристрою в автомобілі. Ці та багато інших несправності можуть виникнути з різних причин: кидки напруги в мережі, перегрів елементів схеми або недбале користування приладом. Також досить часто бувають механічні пошкодження корпусу бритви, але в цьому випадку потрібна тільки повна заміна корпусу новими деталями.

Наші фахівці успішно здійснюють ремонт електробритв Філіпс, а також Panasonic, Rotex, Vitek, BRAUN, Remington та інших виробників. Також, наші майстри зможуть зробити відновлення застарілих моделей, які були випущені 5–7 років тому (зазвичай, при наявності запчастин).

Здійснюючи ремонт електробритви BRAUN, PHILIPS або інших моделей, ми завжди підходимо розумно й адекватно до вартості ремонту та комплектуючих.
Тим більше, що діагностика техніки зараз абсолютно безоплатна. Своєчасне та якісне відновлення та профілактика техніки, дозволяє їй пропрацювати ще багато років. Пам’ятайте, моделі, зібрані ще 3–5 років тому відрізняються набагато кращою якістю збірки, ніж зараз, особливо від відомих брендів.

Ми пропонуємо професійний ремонт електробритв, за доступною ціною та максимально оперативно!
Ми також надаємо якісні послуги з відновлення іншої побутової техніки: моніторів, домашніх кінотеатрів, автомагнітол, і т. д.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.