Ремонт побутової техніки

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр успішно здійснює ремонт побутової техніки в Києві практично всіх марок і виробників. Численна дрібна побутова техніка вже давно міцно увійшла в наше життя. Ми стикаємося з її багатофункціональністю кожен день, дозволяючи собі зайвий раз відпочити або зайнятися більш важливими для себе справами. З кожним роком різноманітність побутової техніки зростає, асортимент продукції розширюється дуже швидко, з’являються нові моделі приладів, наділені новими функціями і можливостями. Саме тому дуже важливо в разі поломки, знати конструкцію пристрою, його особливості, унікальність тієї чи іншої моделі.

Сьогодні ми здійснюємо такі види послуг:

  • – ремонт пилососів;
  • – ремонт соковижималок в Києві;
  • – ремонт міксерів;
  • – ремонт кавоварок в Києві;
  • – ремонт прасок;
  • – ремонт кухонних комбайнів в місті Київ;
  • – ремонт хлібопічки різних моделей;
  • – ремонт фенів в місті Київ;
  • – ремонт електрочайників в Києві і багато іншого.

Особливості ремонту

Відновлення подібної техніки вимагає відповідного досвіду, інструменту та знань. Майстер, який здійснює, наприклад, ремонт пилососів Cамсунг в Києві або ремонт блендера повинен добре знати їх особливості і робочі механізми. Досить часто до нас звертаються, з питанням провести ремонт прасок в Києві або провести ремонт кухонних комбайнів Philips, або інших марок виробників.

Наші фахівці добре знайомі з подібною технікою, вже більше десяти років пропонуючи свої послуги з ремонту. Кваліфіковані майстри мають великий досвід, тому ми завжди здійснюємо індивідуальний підхід до кожного апарату.

У нас завжди зважені, розумні ціни і умови ремонту техніки. Наприклад ви здійснюєте оплату тільки безпосередньо за ремонт хлібопічок в Києві, пилососа або міксера і тому подібної техніки, при цьому діагностика несправності вже включена в цю вартість. У своїй роботі, ми використовуємо сучасні інструменти, якісне вимірювальне і паяльне обладнання, це дозволяє ще на стадії діагностики точно розпізнати поломку. На всі виконані роботи надається гарантія.

Вартість роботи з тією чи іншою побутовою технікою ви можете дізнатись за телефоном 044 482 04 21

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.