Ремонт ресиверів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр, вже більше 10 років успішно проводить ремонт AV-ресиверів багатоканального звуку та систем домашнього кінотеатру. Сьогодні ми працюємо з такими виробниками, як: Marantz, Yamaha, Onkyo, Pioneer, Sony, Kenwood, Luxman, Cambridge audio, Denon. І популярність подібної техніки продовжує збільшуватися, втім, як і складність самих виробів. У зв’язку з цим зростає попит на сервісне обслуговування та ремонт ресиверів в Києві.

ремонт AV ресиверів і домашніх кінотеатрівремонт AV ресиверів і домашніх кінотеатрів

Ремонт Домашніх кінотеатрів

Домашній кінотеатр являє собою цілий комплекс всілякої апаратури. Зокрема, сюди входять: DVD або Blu-Ray програвачі, LCD панелі, сабвуфери, системи мультимедіа, акустичні комплекси. Словом, все для відтворення ефекту знаходження в реальному кінотеатрі. Ремонт всіх цих пристроїв ми успішно здійснюємо в нашому Сервісному Центрі.

Ремонт домашніх кінотеатрів у Києві, а також ремонт ресиверів досить складний процес, який вимагає від майстра відповідної кваліфікації та,звичайно, ж досвіду роботи. Не довіряйте ремонт подібної техніки випадковим особам, та не намагайтеся зробити його самостійно. В гіршому випадку Ви можете вивести апарат з ладу.

Діагностика подібних несправностей та ремонт ресиверів вимагає від майстра достатньої кваліфікації та досвіду роботи, а також наявності спеціального інструменту. У нашому Сервісному центрі є все необхідне вимірювальне та паяльне обладнання, а також сервіс-мануали, які забезпечують ремонт AV ресиверів у Києві на високому технічному рівні. Без таких матеріалів досить складно самостійно провести відновлювальні роботи техніки, тому не довіряйте ремонт випадковим особам.

Якісний ремонт ресиверів в Києві

Сьогодні ми здійснюємо ремонт ресиверів практично будь-якої складності за цілком прийнятними цінами. Фахівці професійно оцінюють ступінь поломки та проводять діагностику в найкоротші терміни. Навіть якщо поломка, здається, Вам незначною, не варто затягувати, краще звернутися до наших професійних майстрів якомога швидше. Ремонт AV ресивера може знадобитися, навіть, тоді, коли несправності явно не проявляються.

Догляд за домашнім кінотеатром або AV — ресивером

Що слід зробити для того, щоб, ремонт AV ресивера не був потрібний вам якомога довше? Достатньо слідувати нашим рекомендаціям.

  1. Передусім, використовуйте мережевий фільтр живлення або стабілізатор напруги.
  2. Щоб уникнути неприємних наслідків через раптові стрибки в напрузі намагайтеся вимикати пристрій від мережі, якщо в даний момент їм не користуєтеся.
  3. Доглядати за корпусом (протирати від пилу) необхідно за допомогою вологої, але не мокрою ганчірки. Зайва вологість негативно позначається на техніці.
  4. Під час літньої спеки стежте за тим, щоб обладнання не перегрівалося. Це не кращим чином відіб’ється на його працездатності у майбутньому.
  5. Намагайтеся не використовувати техніку в максимально можливих режимах, рекомендується прослуховування на потужностях не більше 70–80 % від заявленого значення, та й ресурс використання помітно збільшиться.

Наш Сервісний центр пропонує не тільки ремонт AV ресиверів в Києві. Можливо, Вас зацікавить також: ремонт DVD, ремонт сабвуферів, ремонт акустики або іншого обладнання.

Щоб отримати більш детальну інформацію про ціни та послуги, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, та ми завжди допоможемо Вам.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.