Ремонт радіотелефонів в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ З РЕМОНТУ РАДІОТЕЛЕФОНІВ В КИЄВІ!

На сьогодні радіотелефони — дуже популярна та зручна система зв’язку в квартирах, офісах. Сьогодні на ринку представлений широкий вибір телефонів, як стандартній комплектації, так і з додатковим функціоналом (автовідповідачем, визначником номера, кольоровим РК дисплеєм і т. д.). Однак, ця техніка іноді виходить з ладу. Але не поспішайте купувати новий апарат, радіотелефони випущені ще кілька років тому, при своєчасному та грамотному ремонті будуть служити Вам ще довгі роки. Розв’язати проблему й усунути неполадку вам допоможуть фахівці нашого сервісного центру в Києві. Ми успішно здійснюємо ремонт радіотелефонів, як застарілих так й, нових DECT-моделей.

Ремонт радіотелефонів в Києві

Ремонт радіотелефонів в нашому Сервісному центрі

Майстри нашого сервісного центру працюють з різними моделями та брендами бездротових телефонів. Сьогодні ми здійснюємо ремонт радіотелефонів Panasonic в Києві, а також: Siemens, Motorola, LG, Phillips, Alcatel та ін., так як знаємо всі тонкощі внутрішнього устрою більшості поширених апаратів та дефектів. Звернувшись до нас, ви отримуєте масу переваг, а саме:

  • якісний ремонт радіотелефонів з використанням високоточного паяльного та вимірювального обладнання;
  • можливість провести терміновий ремонт техніки в зазначені заздалегідь терміни;
  • на всі виконані роботи (в тому числі профілактичні) надається гарантія.
  • діагностика проводиться на сучасному обладнанні з використанням сервіс — мануалів для проведення ремонтних робіт.

Якщо вам необхідний ремонт радіотелефонів Panasonic, Siemens, Motorola або іншої моделі апарату, звертайтеся в наш сервіс– ми допоможемо зекономити ваш час та відновити техніку в найкоротші терміни.

У висновку зазначимо, що радіотелефони, випущені ще кілька років тому, мають більш високу якість збірки, тому будуть служити Вам довгі роки, при професійному підході до ремонту.

Наш сервісний центр здійснює не тільки ремонт радіотелефонів Panasonic, але також ремонт моніторів, комп’ютерів, побутової техніки і т. д.). Замовити послугу або проконсультуватися з будь-якого питання можна за телефоном (044) 482 04 21.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.