Ремонт радіоприймачів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Сервісний центр вже довгий час успішно здійснює ремонт радіоапаратури різного призначення, у тому числі побутових та напівпрофесійних радіоприймачів. Ми пропонуємо послуги досвідчених фахівців, які швидко та якісно відремонтують вашу техніку.

Ремонт радіоприймачів Ремонт радіоприймачів

Незважаючи на те, що у великих містах радіоприймачі більше не користуються такою популярністю, як раніше, тим не менш, далеко від сучасних комунікацій та інтернету — це, мабуть, єдиний засіб отримання інформації. Однак технології не стоять на місці: Сучасні радіоприймачі вже оснащені USB роз’ємами та кардрідерами, для відтворення музики в МР3 форматі та іншими корисними функціями. Звертаючись до нас, ви завжди отримаєте своєчасний та якісний ремонт радіоапаратури та подаруйте своїй техніці друге життя!

Ремонт радіоприймачів

Ми здійснюємо ремонт приймачів таких відомих виробників, як: Grundic, Tecsun, Mason, DEGEN та ін. Також працюємо з напівпрофесійних моделями, з цифровим синтезатором частот та функціями SSB та RDS прийому.

Зверніть увагу, сьогодні відсутні сайти з ремонту радіоапаратури у мережі. Водночас, ми пропонуємо вам, тільки якісний сервіс з використанням сучасного паяльного та діагностичного обладнання, та сервіс-мануали для точної діагностики несправностей.

Ремонт радіоприймачів проводиться фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи. Ми беремося за роботу практично будь-якої складності, та зробимо все можливе, щоб ваша техніка прослужила ще довгий час. У своїй роботі наші фахівці застосовують лише якісні матеріали та інструменти для ремонту цифрової та аналогової електроніки.
Ви можете замовити ремонт радіоапаратури в Києві у нашому сервісному центрі. Телефонуйте за вказаними на нашому сайті телефонами або приїжджайте в наш сервісний центр.

Можливо, Вас зацікавить також інші послуги нашої компанії: ремонт автомагнітол, акустики або ремонт факсів, та іншої складної електроніки. Ми пропонуємо послуги досвідчених фахівців, які швидко та якісно відновлять роботу вашої техніки.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.