Ремонт пилососів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр з відновлення побутової техніки успішно здійснює ремонт пилосмоків вже більше 10 років. Фахівці нашої компанії виконують комплексний ремонт пилососів в Києві самих різних брендів і типів: миючих, з аквафільтром та звичайні, для сухого прибирання приміщень. Здійснюємо ремонт пилосмоків LG в Києві, а також Thomas, Samsung, Karcher, Rowenta, Philips та інших марок.

Ремонт пилососівРемонт пилососів

Ремонт миючих пилососів: особливості

ардинальна відмінність приладів між собою полягає в техніці прибирання. Практика показує, що пристрої, що здійснюють сухе прибирання, вимагають менше зусиль по догляду, тому,наприклад, ремонт пилосмока Самсунг в Києві, для сухого прибирання буде проходити простіше та дешевше, ніж скажімо такої ж марки, але з аквафільтром.

З іншого боку, ремонт пилосмока LG, Samsung, Thomas та інших виробників з «вологою системою» зустрічається набагато частіше. Пояснюється це тим, що двигун та вся система пристрою загаломсхильна до впливу вологи. Ремонт пилосмоків Томас, або пилосмоків будь-якої іншої марки з аква-системою повинні бути негайним, в разі поломки, адже існує ризик окислення контактів та плат управління двигуном!

Для того щоб не нести Вашу техніку на ремонт, відразу після покупки, використовуйте її точно за інструкцією!

Відновлення пилосмоків в Сервісному центрі: переваги

Наша компанія пропонує вигідні умови, які відрізняють нас від конкурентів:

  • незалежно від складності роботи та марки приладу, чи це ремонт пилосмока LG в Києві або будь-якого іншого виробника, наші ціни завжди адекватні та доступні;
  • на всі виконані роботи надається гарантія;
  • щоб ремонт пилососа Томас чи Самсунг був виконаний оперативно, більшість запасних частин є в наявності на складі;
  • можливість проведення термінового ремонту в зазначені заздалегідь терміни;
  • якщо необхідний ремонт пилососа Samsung, Thomas, LG (або будь-якої іншої марки) на підприємства, ми готові запропонувати всі умови для безготівкового розрахунку.

І,звичайно, ж, ремонт пилососів Самсунг, Томас, як, і будь-якої іншої техніки починається з діагностики, яка проводиться на сучасному діагностичному обладнанні із застосуванням сервіс — мануалів, та в найкоротші терміни дозволяє оцінити ступінь поломки. Оскільки ми працюємо в цій сфері вже більше 10-ти років, фахівці нашої компанії виконують ремонт пилосмоків в Києві на високому технічному рівні.

Можливо, вас також зацікавлять інші послуги нашої компанії: ремонт прасок, кухонних комбайнів або ремонт телевізорів та іншої побутової техніки.
Дізнайтеся ціни на сервісне обслуговування пилосмоків за телефоном: (044) 482–04–21. Звертайтеся до нас та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.