Ремонт плойок

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр по ремонту побутової техніки успішно здійснює таку послугу, як, ремонт плойок, будь-яких моделей, включаючи професійні прилади. Ми пропонуємо свої послуги, як приватним особам, так і салонам краси. Якщо вам необхідний терміновий ремонт плойки, звертайтеся до нас, і через короткий термін Ваша побутова техніка буде знову придатна до використання.

Якщо ваш прилад вийшов з ладу, не поспішайте купувати новий. Якісний та оперативний ремонт прасок для волосся дозволить вам істотно заощадити кошти та продовжити користуватися перевіреною технікою.

У своїй роботі наші фахівці, які здійснюють ремонт плойки, використовують новітнє обладнання. В наявності завжди є більшість комплектуючих, значить, вам не доведеться додатково купувати будь-які деталі.

Ремонт плойкиРемонт плойки

Профілактика поломок дрібної побутової техніки

Краще попередити несправності, ніж усувати їх — цю істину повинні знати всі, хто користується плойками та прасками для волосся.

  1. Часте застосування праски для волосся вимагає регулярного догляду за приладом. Не забувайте регулярно протирати поверхню остиглих пластин ватним диском, змоченим спиртом. Спирт чудово видаляє залишки укладальних засобів. Підходять також будь-які рідини для чищення кераміки, але застосовувати абразивні матеріали не можна.
  2. Не проводьте праскою по мокрому волоссю. Це, по-перше, дуже шкідливо для ваших локонів. По-друге, такий спосіб укладання може призвести до розтріскування пластин.
  3. Не намагайтеся робити ремонт прасок для волосся в домашніх умовах. Для цієї мети задіюються спеціальні інструменти, а розібравши плойку з цікавості, ви можете зламати її. Крім того, підвищується ризик ураження струмом після самостійного демонтажу пристрою та подальшого підключення його в мережу.
  4. Надмірний перегрів пластин складно визначити за зовнішніми ознаками, тому всім користувачам прасок, незалежно від моделі та цінової категорії, слід щорічно віддавати прилад на профілактику. Не включайте праску для волосся в аварійних випадках: після того, як вона зазнала деформації в результаті падіння, або всередину корпусу потрапила вода. Фахівець оцінить стан праски для волосся, щоб ви змогли в подальшому використовувати його без ризику для здоров’я вашого волосся.

Якщо Вам потрібен ремонт плойок в Києві, зв’яжіться з нами за телефоном +38 (044) 482 04 21. Ми усунемо будь-яку несправність в найкоротші терміни!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.