Професійний ремонт фотоапаратів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже довгий час успішно займається ремонтом фотоапаратів вже більше 10 років, та за цей час ми накопичили достатній досвід по роботі з ними. Ремонт дзеркалки або цифрової мильниці, ремонт спалаху, ремонт зарядки або іншої супутньої техніки — все це й не тільки виробляють майстри нашого Сервісного Центру. Працюємо тільки на сучасному діагностичному та паяльному обладнанні, з використанням сервіс-мануалів, для пошуку несправностей.

Нижче, для ознайомлення ми наведемо основні причини ремонту дзеркальних фотоапаратів. Втім, іноді не обов’язково змінювати все цілком, приблизно в половині випадків в ремонті фотоапаратів, вдається відновити його працездатність на компонентному рівні.

Професійний ремонт фотоапаратівПрофесійний ремонт фотоапаратів

 1. Потрапила Волога
  Це досить поширений дефект, враховуючи, в яких умовах зазвичай ведеться зйомка. Тут головне швидко відключити батарею та просушити апарат. Якщо не допомогло — тоді вам в допомогу сервіс центр. Досить широкий спектр пошкоджень, аж до повної заміни електроніки.
 2. Не спрацьовує затвор дзеркальної камери.
  Витяжні заклепки, які тримають між собою ламелі (шторки). Ламається двигун затвора. Як правило, потрібна заміна зазначених вузлів.
 3. Фотоапарат перестав бачити карту пам’яті
  Проблема або з самою картою або з платою картоприймача. Можливі також пошкодження контролера управління картою пам’яті. Потрібна заміна картоприймача.
 4. Не спрацьовує спалах.
  Щонайперше дефект пов’язаний з платою управління або з лампою спалаху. Усувається ремонтом плати перетворювача, або заміною лампи. Вартість — від 350 грн.
 5. Фотоапарат не вмикається. Розряд акумулятора. Несправність батареї. Несправність карти пам’яті (з несправною картою пам’яті фотоапарат не вмикається).

Також є безліч інших причин виходу з ладу вашої техніки. Але в будь-якому випадку Ваш фотоапарат, після ремонту, буде робити чудові фотознімки, якими ви захочете поділитися з друзями З усіх питань звертайтеся за консультацією до наших фахівців за вказаними на сайті телефонами, та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.