Ремонт пароварки

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Ремонт пароварок-це одна з численних послуг, які, на сьогодні надає наш сервісний центр. Здійснюємо ремонт майже всіх відомих марок та виробників. В процесі своєї роботи ми використовуємо сучасне паяльне та діагностичне обладнання, для визначення несправностей. Також, у нас є більшість необхідних запчастин, тому, навіть ,найскладніший ремонт буде проведений в максимально короткі терміни. Ремонт пароварок, як іншої побутової техніки, проводиться з наданням гарантії на послугу та на запасні частини.

Ремонт пароварокРемонт пароварок

Безпечна експлуатація — це оптимальний спосіб уникнути поломок

Чому так часто потрібен ремонт пароварки в Києві? Справа не в тому, що виробники стали випускати техніку гіршої якості. Причина наступна: більшість користувачів користується технікою акуратно тільки в перші дні після покупки. Потому настає момент, коли пристрій залишається без належної уваги, а це поступово призводить до поломки.

  1. Перед підключенням приладу до електромережі потрібно переконатися, чи наповнений резервуар водою. Включаючи порожню пароварку, ви збільшуйте ризик поломки.
  2. Забезпечте для пристрою рівну поверхню, а найкраще виділити окреме місце на кухні. Падіння — це небезпечна ситуація, ось з яких причин: якщо в пароварці присутня гаряча рідина, не виключений ризик опіків. У раз утворення відколів, тріщин або вм’ятин на корпусі не рекомендується подальша експлуатація приладу. Доцільніше повідомити про проблему майстру та дотримуватися його рекомендацій.
  3. Не перевантажуйте прилад. Часті звернення в сервісний центр та подальший ремонт пароварок в Києві пов’язаний з тим, що призначені для домашнього використання, але пароварки застосовуються в умовах підприємств громадського харчування. Купуйте техніку, можливості якої відповідають обсягам виробництва

Щоб провести ремонт пароварки в Києві, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Майстер визначить обсяг, терміни та ціну виконання роботи, відразу після діагностики. Вже більше 10 років, ми допомагаємо приватним особам та комерційним організаціями заощадити на придбанні нової побутової техніки. На всі послуги та запасні частини надається гарантія.

Якщо Вам потрібен ремонт пароварки, зв’яжіться з нами по телефону +38 (044) 482 04 21. Ми усунемо будь-яку несправність в найкоротші терміни!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.