Ремонт музичних центрів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Сучасна аудіотехніка давно та міцно увійшла в наше життя. У кожному будинку знайдеться чимало таких пристроїв — це музичні центри, домашні кінотеатри, та просто магнітофони або підсилювачі звуку. Однак, як і будь-яка інша техніка, іноді вони виходять з ладу, та періодично доводиться звертатися у фірму, що здійснює ремонт аудіотехніки в Києві.

Ремонт музичних центрівРемонт музичних центрів

Оскільки, сучасна якісна аудіотехніка — це досить дорогі пристрої, ми пропонуємо вам більш вигідне та правильне рішення — це зробити ремонт в нашому Сервісному центрі. У більшості випадків буває досить замінити перегорілу деталь, настроїти, та ви знову зможете насолоджуватися прослуховуванням музики або фільму.

Оскільки ремонт магнітофонів та іншої подібної техніки вимагає від майстра спеціальної підготовки, ми не рекомендуємо проводити відновлення поломок аудіотехніки самостійно або довіряти сумнівним особам, які пропонують провести ремонт музичних центрів у Києві в домашніх умовах. Сучасна цифрова техніка досить складна в ремонті та вимагає спеціальної підготовки вже на етапі розбирання апарату, не кажучи вже про ремонт. Ми використовуємо в своїй роботі тільки сучасне діагностичне та паяльне обладнання та Сервіс-мануали для виконання ремонтних робіт.

Якісний ремонт магнітофонів в Києві

Перед початком ремонтних робіт, необхідно провести чистку та змастити механізми програвача або магнітофона мастилом. Це обов’язкова умова тривалої експлуатації пристрою. Це профілактичні процедури, і їх радять проводити регулярно. Проте, навіть якщо магнітофон вже зламався, ремонт аудіотехніки в Києві в будь-якому випадку включає в себе чистку та мастило стрічко-протяжного механізму.

Як показує практика, ремонт музичних центрів найчастіше полягає в заміні вихідних мікросхем звуку, заміні лазерної головки або регулюванні механізму. Так само іноді може знадобитися заміна трансформатора живлення. Хотілося б ще раз звернути Вашу увагу що, некваліфікований ремонт аудіотехніки є основною причиною високих витрат на відновлення апаратури.

Якщо Ви хочете здійснити професійний ремонт магнітофонів в Києві, звертайтеся в нашу компанію. Ми надаємо гарантію на будь-який вид ремонту, зроблений нашими майстрами. Ремонт музичних центрів та аудіотехніки в нас — це 100 % надійність та впевненість в якості, тим більше ціни на ремонт у нас досить демократичні та завжди зважені у кожному конкретному випадку.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.