Ремонт мультиварки

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже довгий час успішно надає своїм клієнтам таку послугу, як ремонт мультиварок. Ця порівняно нова техніка вдало прижилася на кухнях наших господинь, та й поломка такого приладу викликає масу незручностей. Однак не поспішайте бігти в магазин за новою мультиваркою, ми пропонуємо Вам більш вигідне та правильне рішення — провести ремонт мультиварки в нашому Сервісному центрі.

Працюємо майже з усіма відомими моделями та виробниками. В процесі своєї роботи ми використовуємо сучасне паяльне та діагностичне обладнання, для визначення несправностей. Також, у нас є більшість необхідних запчастин, тому, навіть, найскладніший ремонт буде проведений в максимально короткі терміни. Ремонт мультиварок, як іншої побутової техніки, проводиться з наданням гарантії на послугу та на запасні частини.

Ремонт мультиварокРемонт мультиварок

Безпечна експлуатація — це простий спосіб уникнути поломок!

Чому іноді мультиварки потребують ремонту в Києві?

Справа не в тому, що виробники стали випускати техніку поганої якості. Причина в наступному: більшість користувачів користується технікою акуратно тільки в перші кілька днів після покупки. Потім настає момент, коли пристрій залишається без належної уваги, а це поступово призводить до його поломки. Ви зможете продовжити термін служби Вашої техніки дотримуючись певних правил.

  1. Перед підключенням приладу до електромережі потрібно переконатися, чи наповнений резервуар водою. Вмикаючи порожню пароварку, ви збільшуйте ризик поломки.
  2. Забезпечте для пристрою рівну поверхню, а найкраще виділити окреме місце на кухні. Падіння — це небезпечна ситуація, ось із яких причин: якщо в пароварці присутня гаряча рідина, не виключений ризик опіків. В разі утворенні відколів, тріщин або вм’ятин на корпусі не рекомендується подальша експлуатація приладу. Доцільніше повідомити про проблему майстру та дотримуватися його рекомендацій.
  3. Не перевантажуйте прилад. Часті звернення в сервісний центр та подальший ремонт пароварок в Києві пов’язаний з тим, що призначені для домашнього використання, але пароварки застосовуються в умовах підприємств громадського харчування. Купуйте техніку, можливості якої відповідають обсягам виробництва.

Щоб провести ремонт пароварки в Києві, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Майстер визначить обсяг, терміни та ціну виконання роботи, відразу після діагностики. Вже більше 10 років, ми допомагаємо приватним особам та комерційним організаціями заощадити на придбанні нової побутової техніки. На всі послуги та запасні частини надається гарантія. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.