Ремонт мікшерів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр вже протягом багатьох років надає якісні послуги з ремонту електронних пристроїв. Мікшерний пульт — це прилад, який виконує функції з налагодження звукових сигналів. Він використовується при звукозапису, концертному звукопідсиленні і т. д. Поломка такої техніки завжди викликає багато незручностей. Тому для оперативного усунення несправностей слід звернутися до досвідчених фахівців. Успішно проводимо ремонт мікшерів в Києві таких марок, як: Behringer, Yamaha, Phonic, Soundcraft, Park Audio та ін.

Ремонт мікшерівРемонт мікшерів

Проблеми музичної техніки пов’язані, як правило, з порушеннями умов експлуатації, попаданням вологи всередину, механічним зносом регуляторів, а також кидками напруги в мережі. Якщо вам потрібен ремонт мікшерних пультів в Києві — звертайтеся в наш сервісний центр, всі роботи ми здійснюємо на сучасному діагностичному та паяльному обладнанні з використанням сервіс-мануалів, для здійснення якісного ремонту.

Ремонт мікшерних пультів проводиться в офісі нашої компанії в Києві. Ви можете отримати консультацію у наших фахівців по телефону та привезти техніку на ремонт або профілактику. Фахівці нашого центру класифікують наступні види ремонту техніки:

  • Простий — не вимагає розбирання апарату, як правило, до таких видів ремонту відноситься заміна зовнішніх деталей, очищення від пилу або проведення профілактичних робіт.
  • Складний — має на увазі детальну діагностику, повне розбирання апарату, заміну електронних плат або деталей.

Залежно від рівня несправності, вартість нових деталей та час на усунення поломки формує ціну.

Переваги роботи з нами

  1. Досвідчені фахівці сервісного центру завжди допоможуть Вам з’ясувати причину поломки та усунути її.
  2. У нас завжди є можливість зробити замовлення необхідних деталей та запчастин для проведення якісного ремонту.
  3. Ми готові провести ремонт мікшерних пультів практично будь-якої марки.
  4. Сервісний центр надає гарантію на всі види ремонтних робіт та на встановлення деталей.
  5. Доступні ціни та якісне виконання робіт робить співпрацю з нами вигідною та зручною.

Для того щоб запобігти серйозної поломки та дорогого ремонту мікшерів в Києві наші фахівці завжди радять регулярно проводити профілактичні роботи, звернувшись до сервісного центру. Дбайливе ставлення до техніки дотримання правил експлуатації продовжить термін її служби.

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців сервісного центру за вказаними на сайті контактами.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.