Ремонт міксерів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Упродовж вже 10 років наш Сервісний центр успішно здійснює відновлення різної побутової техніки, включаючи ремонт міксерів в Києві від будь-яких виробників. Якщо у Вас в будинку щось зламалося з побутової техніки, не поспішайте полагодити прилад самостійно, не маючи спеціальних знань та досвіду. Подібна спроба може спричинити за собою ще більші ускладнення, які згодом буде дуже важко усунути. Крім того, небажано звертатися до будь-яких «майстрів», адже неправильно зроблений ремонт міксера, можливо, призведе до його повної непрацездатності.

Ремонт міксерів
Ремонт міксерів

Послуги сервісного центру

Звернувшись в наш Сервісний центр, ви отримуєте професійний ремонт міксерів. Ми працюємо на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів для пошуку несправностей. На відремонтовану техніку надається гарантія. Ремонт міксера може бути проведений в максимально короткі терміни, у разі наявності комплектуючих.

Багатий досвід роботи

Всі наші співробітники, що надають послуги з відновлення побутової техніки, мають більш ніж 10-ти річний досвід роботи, а тому оперативно проводять діагностику техніки. У разі необхідності проводяться профілактичні роботи. Наші ціни на ремонт міксера або іншої техніки завжди демократичні і зважені в кожному конкретному випадку. Водночас, в ціну ремонту вже включена діагностика. Сьогодні ми маємо хорошу технічну базу: якісне та сучасне обладнання, яке дозволяє швидко зробити заміну деталей.

Якщо вам потрібен ремонт міксерів, ремонт кавоварки, кухонного комбайна або будь-якого іншого побутового приладу — телефонуйте до нас за телефонами, вказаними на сайті, і ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.