Ремонт мікрохвильовок Samsung (Самсунг) в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

На сьогоднішній день компанія Samsung – найбільший лідер світового ринку свч печей, відмінно зарекомендував себе на нашому ринку. Відзначено, що ремонт мікрохвильовок Samsung в більшості випадків потрібно через неправильну експлуатацію, порушень інструкції і умов в яких використовується техніка. Купівля нового приладу – задоволення не з дешевих, особливо з огляду на той факт, що даний бренд регулярно оновлює лінійку продукції, випускаючи на ринок сучасні просунуті моделі і знімаючи з виробництва застарілі, але дешевші.

Ремонт мікрохвильовок Samsung (Самсунг) в Києві

Коли Вам може знадобиться ремонт печі?

Як правило, ремонт свч печей Samsung неминучий в след.случаях:

  • не вмикається;
  • не гріє продукти;
  • має механічні пошкодження;
  • була схильна до впливу рясної вологи;
  • не виконує програму;
  • димить або іскрить всередині при включенні;
  • не виконує програму «гриль»;
  • не обертається тарілка;
  • не функціонують кнопки та переключателі тощо

Ремонт СВЧ печей Samsung

Якщо прилад не розігріває їжу, або робить це нерівномірно, то дуже ймовірно, що відмовив магнетрон, що генерує мікрохвилі високої потужності, які впливають на продукти. Ця деталь підлягає тільки заміні на нову.

Ремонт неминучий так само при виході з ладу сенсорної клавіатури. Причиною може бути обрив струмопровідних доріжок. Наші фахівці в більшості випадків зможуть відновити контакти або ж замінять клавіатуру на нову.

Іскри всередині апарату свідчать про прогарі слюдяною пластини, яку замінюють новою, щоб уникнути ще більших фінансових витрат, по заміні прогорів магнетрона.

Причиною диму з задньої частини печі, може служить відмова трансформатора харчування магнетрона. У більшості випадком буде потрібно заміна несправного трансформатора на новий.

Коли техніка не включається, необхідно так само перевірити високовольтний запобіжник.

Тарілка (піддон) мікрохвильової печі Samsung не обертається в разі пошкодження привідного двигуна або наявності залишків їжі, що заважають нормальному руху крутного механізму.

Ремонт мікрохвильовок Samsung (Самсунг) в Києві

Якщо Ваша мікрохвильовка потребує ремонту або діагностиці, затягувати з вирішенням цієї проблеми не варто-це загрожує додатковими фінансовими витратами. Спроба ж самостійної лагодження може нести загрозу здоров’ю через наявність високої напруги (понад 5 кВ) всередині корпусу. Але до нашого сервісного центру в Києві, Ви можете бути на 100% впевнені у швидкому поверненні Вашої техніки в лад, розумну цінову політику і обов’язковою гарантією на всі виконані види робіт! Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами і ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.