Ремонт мікрохвильовок LG (Лджі) в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

На сьогоднішній день ремонт мікрохвильовок Lg – досить популярна послуга в нашому сервісному центрі. Не дивлячись на складну технологію, печі марки LG надійні і прості в експлуатації. І тим не менше навіть і ця техніка схильна до поломок при неправильному поводженні з нею.

Ремонт мікрохвильовок LG (Лджі) в Києві

Особливості мікрохвильовок LG

Система I-WAVE забезпечує дисперсію електромагнітних хвиль з їх оптимальним розподілом, що дозволяє рівномірно, швидко і без зайвих зусиль розморозити, підігріти, приготувати продукти. Додатково, деякі моделі можуть оснащуватися грилем, керамічним і антибактеріальним покриттям.

Застава справної і довгої служби мікрохвильової печі – правильна експлуатація. Заборонено включати піч без продуктів, встановлювати її поблизу джерела тепла або в вогкості. Помилково думати, що мікрохвильовки LG відмовляють через не високу якість матеріалів. Будь-яка деталь механізму згодом схильна до зносу і може прийти в несправний стан. Тому, ремонт мікрохвильових печей LG краще довірити досвідченим майстрам нашого сервісного центру, які відремонтували не один екземпляр цієї торгової марки. Тут потрібні знання особливостей конструкції і матеріалів, використовуваних саме цим виробником побутової техніки.
Ремонт мікрохвильовок LG (Лджі) в Києві

Типові несправності печей LG

Найбільш часті поломки викликані неправильним користуванням приладу:

  • використання посуду з металу, що сприяє генерування потужних розрядів електрики;
  • робота «в холосту», яка веде до виходу з ладу магнетрона;
  • застосування закритих ємностей і яєць, які лопаються і ушкоджують поверхню;
  • надмірне натискання на сенсорну панель, яка після цього починає погано спрацьовувати, надалі зовсім відмовляючи.

При дотриманні техніки безпеки та догляді за мікрохвильовкою LG, можна уникнути багатьох поломок і витрат.

Не слід вмикаті мікрохвильову піч при її найменшому пошкодженні. Перемикачі можуть не працювати через перегорання запобіжників через найменшого перепаду напруги в мережі. Від цього не застраховані навіть нові печі LG.

Багато хто, зіткнувшись з поломкою будь-якої техніки, роблять висновок, що краще придбати нову, що все одно вартість усунення поломки порівнянна з ціною нового побутового приладу, а постійно лагодити – собі дорожче. Але це ніяк не відноситься до нашого сервісного центу. На всі роботи по ремонту СВЧ печей ми даємо гарантію, а рідкісні повторні поломки усуваємо безоплатно.

Ремонтувати самому мікрохвильовку LG не рекомендується в цілях власної безпеки. Краще надати це професіоналам нашого центру, які регулярно практикуються в цій справі і проходять профільне навчання на все нові моделі, що виходять на наш ринок. При будь-яких неполадках телефонуйте фахівцям нашого СЦ і ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.