Ремонт мікрохвильових печей

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Мікрохвильова піч міцно увійшла в наше життя. Вона часом виконує різноманітні функції, до того ж це вже не просто розігрівання продуктів, але й приготування різних страв за максимально короткий час!

Як ми взагалі раніше обходилися без мікрохвильової печі? Але все ж таки ця техніка виходить із-з ладу. А покупка нової мікрохвильової печі не завжди виправдана, адже іноді досить просто замінити згорілу деталь, і Ваша піч буде працювати ще довгі роки.

Тому наш Сервісний центр пропонує Вам більш правильне та економне рішення. Ми виконуємо ремонт мікрохвильових печей в Києві вже більше 10 років і за ці роки накопичили чималий досвід у цій сфері.

Ремонт мікрохвильових печей

Наша компанія проводить ремонт мікрохвильових печей Samsung, LG, Candy, Panasonic, Daewoo, Bosch, Gorenje, Whirlpool, Scarlett, Saturn та багатьох інших марок в Києві. Наші майстри виконають практично будь-який ремонт мікрохвильових печей в Києві. Вам не доведеться витрачати значні фінансові кошти на покупку нової техніки, а малі витрати на своєчасний і якісний ремонт мікрохвильовки, завжди окупаються.

Наші фахівці працюють з сучасним діагностичним обладнанням та якісним інструментом, які дозволять з найбільшою точністю провести ремонт мікрохвильовок у максимально короткі терміни. Тому ремонт побутової техніки в більшості випадків найбільш вигідний, ніж покупка нового приладу. Наш Сервісний центр пропонує ремонт мікрохвильовок в Києві за доступними цінами, на вигідних умовах. Причинами поломки мікрохвильової печі можуть бути різні: це перевищення напруги в електромережі, і неправильне користування технікою. Найчастіше виходять з ладу силові ланцюги: генератор мікрохвиль (магнетрон), силовий трансформатор, перетворювач напруги тощо.

Також, поширена причина поломки — це вихід з ладу плати управління або сенсорної панелі. Маючи за плечима великий досвід, ми завжди швидко проведемо ремонт мікрохвильової печі в Києві, з гарантією на виконану роботу. Сьогодні наші фахівці проводять ремонт мікрохвильової печі таких марок, як: LG, Samsung, Daewoo, Panasonic, Candy, Gorenje, Bosch, а також і багатьох інших моделей.

Якщо ви помітили будь-які несправності вашої мікрохвильовки, в жодному разі не намагайтеся самостійно проводити налагодження!

Недосвідчена людина не тільки може остаточно вивести пристрій з ладу, але нашкодити власному здоров’ю. У мікрохвильовій печі є небезпечна для життя напруга-близько 5000 Вольт! Звертайтеся до наших фахівців, вони знають особливості такої техніки та виконають ремонт мікрохвильових печей в найкоротші терміни, і Ви знову зможете насолоджуватися приготуванням улюблених страв!

Ремонт мікрохвильових печей в Києві

Фахівці нашого Сервісного центру зможуть провести ремонт мікрохвильовок в Києві, ремонт кухонних комбайнів, ремонт блендера, або іншої кухонної техніки за максимально короткі терміни.

Дивіться відео про основні причини поломок мікрохвильових печей:

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.