Ремонт автомагнітол в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Кожен водій знає, що подорож стає набагато веселіше під музичний супровід. Сьогодні автомагнітола стала невід’ємною частиною сучасного автомобіля. Технічний прогрес не стоїть на місці, та на зміну простих касетних апаратів прийшли технічно складні пристрої, оснащені MP3 плеєрами, та можливістю програвати DVD диски та підключати USB носії.
Але, як і будь-яка складна техніка, вона періодично виходить з ладу та вимагає ремонту. Однак не поспішайте купувати новий апарат, ми оперативно та якісно можемо зробити ремонт автомагнітоли, практично від будь-якого виробника.

Наша компанія по ремонту техніки розташовується в зручній частині міста, з внутрішньою парковкою, та надає послуги по ремонту автомагнітол в Києві будь-яких моделей, як вітчизняних, так і зарубіжних:Sony, Alpine, Clarion, Pioneer, Kenwood, Prology, LG, JVC, Hyundai, Panasonic, Challenger, Phantom та ін.
Ремонт автомагнітоли в Києві досить затребувана послуга. Звернувшись до нас за допомогою, ви можете бути впевнені, що ремонт Вашої магнітоли або сабвуфера, виконаний на високому професійному рівні з використанням сучасного діагностичного обладнання та сервіс-мануалів для пошуку несправностей.

Не довіряйте ремонт магнітол випадковим особам та людям без відповідної кваліфікації, в іншому випадку, відновити техніку буде важко.

Ремонт автомагнітол в Києві

Широкий спектр послуг нашого сервіс-центру

Наша компанія пропонує ремонт магнітол, підсилювачів, сабвуферів в Києві. Досвідчені фахівці оперативно проведуть діагностику та відновлять роботу цієї досить складної техніки. Технічне оснащення нашого центру — це є сучасне та надійне діагностичне та паяльне обладнання. Ми давно та успішно здійснюємо ремонт підсилювачів та сабвуферів. На виконану нами роботу по ремонту автомагнітол будь-якої складності, завжди надається гарантія.

Ремонт автомагнітол в нашому Сервісному центрі — це гарантія надійної роботи Вашої техніки. Можливо, вас також зацікавлять інші послуги нашої компанії: ремонт сабвуферів, автомобільних підсилювачів або ремонт акустики.
З усіх питань звертайтеся за телефоном +38 (044) 482–04–21 та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оцінок, середнє: 3,50 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.