Ремонт кухонних комбайнів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Ремонт кухонних комбайнів в Києві — одна з багатьох послуг, яку протягом багатьох років надає своїм клієнтам наш сервісний центр. Кваліфіковані фахівці в оптимальні терміни готові здійснити усунення поломок на професійному рівні. Ми працюємо з технікою таких виробників, як: PHILIPS, BOSCH, Siemens, Braun, Rowenta, Scarlett та інші.

Проводячи ремонт кухонних комбайнів Philips, а також і інших моделей, наші майстри використовують сучасне діагностичне та паяльне обладнання та інструкції щодо ремонту. Крім цього, на всі проведені роботи та замінені нами деталі, надається гарантія.

Ремонт кухонних комбайнівРемонт кухонних комбайнів

Кухонний комбайн є досить складним побутовим приладом, яким необхідно вміло та дбайливо користуватись. Здебільшого поломки і несправності виникають через неправильне поводження, порушення вимог до умов експлуатації або різкої зміни напруги в електромережі.

Переваги ремонту побутової техніки в нашому центрі:

  • У своїй роботі ми використовуємо сучасні інструменти та обладнання, для того, щоб зробити якісний ремонт кухонного комбайна в зазначені терміни;
  • Наявність на складі більшості використовуваних запасних частин;
  • Завжди є можливість провести ремонт у заздалегідь зазначені терміни, що важливо для багатьох людей в наш час.

Якщо у вас вийшов з ладу кухонний комбайн, без якого ви не можете довго обходитись, і вам необхідний терміновий ремонт кухонного комбайна, скажіть про це нашому приймальнику, під час оформлення замовлення.

Вартість ремонту буде залежати від характеру поломки і визначається окремо в кожному індивідуальному випадку. Приблизну ціну послуги вам повідомить майстер, одразу після першої діагностики та визначення причини, що викликала несправність.

Ми займаємося ремонтом кухонних комбайнів вже більше 10 років і зробимо його на професійному рівні з гарантією на виконану роботу.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.