Ремонт кавоварок

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр пропонує своїм клієнтам якісний ремонт дрібної побутової електротехніки для дому, включаючи ремонт кавоварок в Києві. Більше 10-ти років, ми займаємося ремонтом побутової техніки, усі співробітники нашого центру мають багатий досвід роботи та високу кваліфікацію. Це дозволяє нам проводити усунення несправностей та діагностику побутової техніки на високому технічному рівні.

Ремонт кавоварокРемонт кавоварок

Сьогодні ми успішно здійснюємо ремонт кавоварок Saeco, а також ремонтуємо кавоварки Krups і Delonghi та багатьох інших виробників, тому знаємо особливості конструкції більшості поширених приладів. Високій якості пропонованих послуг сприяє потужна технічна база нашого Сервісного центру.

Для ремонту кавоварок ми використовуємо сучасне діагностичне та паяльне обладнання. У поєднанні з досвідом наших майстрів, це дозволяє нам робити ремонт кавоварки швидко, надійно та за доступною ціною. Ми подбаємо про те, щоб ви щоранку могли насолоджуватися улюбленим ароматним напоєм.

За яких причин може знадобитися ремонт кавоварки

Найпоширеніші причини поломки цих приладів: несправність помпи (насоса), термостатів або бойлера. Крім того, слід знати, що подібна техніка вимагає регулярної якісної чистки дозаторів, які не витримують «натиску» жорсткої води. Щоб продовжити роботу кавоварки Delonghi, або будь-якої іншої марки на тривалий час, необхідно регулярно проводити заміну фільтрів та декальцинацію системи один раз на півроку.

Співпраця з нашим Сервісним центром — це профілактика та ремонт кавоварок одночасно. Адже, окрім усунення несправностей, наші майстри завжди здійснюють профілактику пристрою. Подібні профілактичні заходи вже входять у вартість послуги з відновлення техніки. Використовуйте Вашу техніку тільки згідно з інструкції по експлуатації, тим самим необхідність майбутнього капітального ремонту кавоварки буде зведена до мінімуму.

Можливо, вас також зацікавлять інші послуги нашої компанії: ремонт кухонних комбайнів, соковижималок, або ремонт електрочайників. З усіх питань телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, і ми обов’язково Вам допоможемо.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.