Ремонт iPhone в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Зі збільшенням популярності гаджетів бренду Apple, зростає число користувачів даної техніки. Незважаючи на всім відому надійність та якість, проте й ця техніка так само схильна до поломок. У більшості випадків це відбувається з вини самих користувачів. Як правило це розбиті екрани, пошкодження корпусу та потрапляння вологи всередину апарату. Втім, не поспішайте бігти в магазин за новим телефоном. Наш сервісний центр вже давно та успішно проводить ремонт та відновлення цих девайсів.

До обслуговування подібної техніки ми задіюємо вузькоспеціалізованих інженерів, у яких вже є відповідна кваліфікація та досвід в цій галузі. Планшети та телефони Apple досить дорогі, тому помилки в обслуговуванні просто неприпустимі.

Ремонт iPhone в КиєвіРемонт iPhone в Києві

Наш сервісний центр виконує якісний ремонт Айфона в Києві. Ми щодня рятуємо тп оживляємо «яблучні» девайси та цінуємо своєю репутацією. У своїй роботі дотримуємося наступних правил: якість, оперативність, та доступна ціна. Наші фахівці виконують роботу практично будь-якої складності в максимально короткі терміни.

Відновлення техніки проводиться на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні з використанням сервіс мануалів, для визначення несправностей.

Ремонт iPhone в Києві

Як правило, за статистикою, ремонт iPhone в Києві замовляють з наступних причин:

  • розбився екран
  • потрапила волога у всередину корпусу
  • з’явилися проблеми з підзарядкою
  • необхідна заміна акумулятора iphone 5s
  • телефон або планшет не вмикається
  • необхідна перепрошивка iphone IOS
  • складнощі з доступом до інтернету або зі звуком та ін.

Пошкодження сенсорного екрану — це найактуальніша проблема серед користувачів техніки Apple. Термінового усунення несправність не потребує, але замінити деталь якомога швидше все одно необхідно. Справа в тому, що шматки скла можуть призвести до пошкодження саму матрицю, тоді невеликі проблеми можуть перейти в дорогий ремонт. Так само, часто до нас звертаються клієнти з залитими водою девайсами, які потребують серйозного відновлення.
Якщо рідина потрапила всередину апарату, то вирішувати питання самостійно не варто, краще відразу звернутися до професіоналів. Важливо пам’ятати, що тривалий контакт вологи з електронікою призводить до руйнування самої плати, що суттєво ускладнює ремонт айфону 5 та збільшує кінцеві витрати.

Так само користувачі часто стикалися з тим, що, намагаючись відремонтувати iPhone в Києві, їм спочатку називають одну суму, яка суттєво відрізняється від кінцевої. Як правило, це пов’язано з тим, що людям озвучують початкову суму відновлення техніки, виключаючи зі списку закупівлю додаткових запчастин. Проте ми завжди намагаємося вказувати фінальну суму за усунення поломки. Втім, фінальна вартість ремонту може бути визначена тільки після ретельного огляду фахівцями Сервісного центру.

Коли необхідний ремонт iphone 6 або іншого девайса, але у Вас немає можливості віддати його на діагностику, то надішліть e-mail адміністратору сайта, напишіть в чат, або зателефонуйте по одному з телефонів, вказаних на сайті. Ми будемо намагатися зрозуміти, що саме зламалося в апараті та обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.