Ремонт мережевих HD-медіаплеєрів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Сьогодні HD-медіаплеєри користуються великою популярністю. Цей пристрій здатний відтворювати аудіо та відео файли всіляких форматів. Досить компактні розміри та простота використання зробило цю техніку широко використовуваной в домашніх умовах, замінивши собою DVD і BD програвачі та при цьому значно розширивши їх можливості. Але, як і будь-яка інша техніка, HD медіаплеєри з часом виходять з ладу. Наш Сервісний центр вже давно та успішно здійснює якісний ремонт та профілактику таких пристроїв. У випадку, якщо ваш медіаплеєр вийшов з ладу, не запускається, нагрівається під час роботи, або не відтворює зображення на екран — не поспішайте купувати новий пристрій. Ми пропонуємо Вам більш правильне та вигідне рішення — це провести ремонт HD-медіаплеєра в нашій майстерні.

Ремонт мережевих HD-медіаплеєрів

Причини поломок медіаплеєрів

Майстри нашої компанії здійснюють ремонт медіаплеєрів різних виробників: Ritmix, Nexx, Covon, IconBit, teXet, ASUS, Dune, BBK, Emtec, Iomega,IconBit, Western Digital, Popcorn Hour. Кожне з пристроїв має свої особливості, які враховуються при ремонті техніки.

Серед основних причин поломок можна назвати:

  • невдало проведена перепрошивка (як правило самостійна);
  • вихід з ладу материнської плати;
  • попадання вологи на деталі пристрою;
  • пошкодження корпусу.
  • вихід з ладу блоку живлення
  • а, також необережне поводження з апаратом

Звернувшись в наш Сервісний центр, ви можете бути впевнені, що ремонт Вашої техніки буде здійснений на високому професійному рівні, з застосуванням сучасного паяльного та вимірювального обладнання та сервіс — мануалів, для пошуку несправностей. Вже більше 10 років, ми пропонуємо свої послуги з ремонту різної техніки в Києві, працюємо, як із приватними особами, так з організаціями.

Наші гарантії

Наш Сервісний центр обладнаний всією необхідною технікою та пристроями для діагностики та ремонту медіаплеєрів та іншої техніки. В наявності наших фахівців сучасні інструменти, а також більшість необхідних комплектуючих та деталей, для виконання якісного ремонту та заміни запчастин.
На всі виконані види робіт завжди надається гарантія. Вартість ремонту зазвичай залежить від його складності. Більш детальну інформацію можна дізнатися у менеджерів компанії за вказаними контактними телефонами. Звертайтеся в наш Сервісний центр та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.