Ремонт фрезерів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже довгий час успішно здійснює таку послугу, як ремонт фрезерів для манікюру. Ця порівняно нова техніка вдало використовується в невеликих салонах краси та в домашніх умовах, і поломка такого приладу викликає масу незручностей, для власників. Однак не поспішайте бігти в магазин за новим фрезером, ми пропонуємо Вам більш вигідне та правильне рішення — провести ремонт фрезера в нашому Сервісному центрі.

Працюємо майже з усіма відомими брендами та виробниками. В процесі ремонту ми використовуємо тільки сучасне паяльне та діагностичне обладнання, для визначення несправностей у техніці. Також, у нас є більшість необхідних запчастин, тому, навіть, самий складний ремонт буде проведено в максимально короткі терміни. Ремонт фрезерів, як і іншої дрібної побутової техніки, проводиться з наданням гарантії на послугу та на запчастини.

Ремонт фрезерівРемонт фрезерів

Безпечна експлуатація — це надійний спосіб уникнути поломок!

Чому іноді потрібен ремонт фрезера в Києві? Вся справа в тому, що більшість користувачів користується технікою акуратно тільки в перші кілька днів (або максимум тиждень) після покупки. Потім настає момент, коли прилад залишається без належної уваги та догляду, а це поступово призводить до його поломки.

Дотримуючись ці прості правила, Ви зможете значно продовжити термін служби Вашої техніки:

  1. Перед підключенням приладу до електромережі потрібно переконатися у відсутності пошкодження ізоляції сполучних проводів, особливо від мережі 220 Вольт.
  2. Також не протирайте прилад мокрою ганчіркою або вологими руками, особливо в увімкненому стані. У разі утворенні тріщин або вм’ятин на корпусі не рекомендується подальша експлуатація фрезера. Доцільніше повідомити про проблему майстру та дотримуватися його рекомендацій.
  3. Не перевантажуйте прилад. Часта причина для звернення в сервісний центр та подальший ремонт фрезерів в Києві пов’язаний з тим, що фрезери призначені для домашньої експлуатації, але вони вони використовуються, як комерційні. Купуйте техніку, можливості якої відповідають навантаженню.

Щоб здійснити ремонт фрезера в Києві, телефонуйте до нас за телефоном, вказаним на сайті. Майстер визначить обсяг, терміни та ціну виконання роботи, відразу ж після діагностики. Вже протягом більше 10 років, ми допомагаємо приватним особам та комерційним організаціям заощадити на придбанні нової дорогої побутової техніки. На всі послуги та запчастини завжди надається гарантія.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.