Ремонт факсів в Києві

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

На сьогодні факс-апарати — це надійний канал для передачі інформації, особливо для тих хто працює з паперовими документами. Але іноді ця техніка не витримує експлуатації та кидків напруги в мережі. Однак не поспішайте купувати новий апарат, ми пропонуємо Вам більш правильне та вигідне рішення -провести ремонт факсу в нашому Сервісному центрі. Обслуговуємо такі марки, як: «Panasonic», «Hp», «Вrother» та ін.

Особливості ремонту факсів

Ремонт факсу завжди вимагає професійного підходу. Як приклад ремонт комп’ютерів, або іншої оргтехніки, повинна проводитися досвідченими майстрами. Сучасні факси представляють із себе досить складні пристрої, оснащені безліччю рухомих деталей, цифровим автовідповідачем та радіотрубкою. Тому, відновлення такого апарату вимагає від майстра наявності спеціального інструменту та, звичайно, ж досвіду роботи. Якщо вам необхідний ремонт факсів Panasonic в Києві або будь-якого іншого виробника, звертайтеся в наш сервісний центр — ми працюємо на сучасному діагностичному та паяльному обладнанні і виконаємо ремонт максимально оперативно.

Відновлення роботи факсів в нашому Сервісному центрі

Кваліфіковані фахівці нашого Сервісного центру готові в будь-який зручний для Вас час надати термінову допомогу по обслуговуванню техніки. Сьогодні ми пропонуємо ремонт факсів Panasonic в Києві, а також ремонт техніки від таких виробників, як HP, Вrother та багатьох інших. Ми завжди даємо гарантію на виконану роботу та деталі, які були замінені у процесі проведення відновлення.

Ви можете бути впевнені, ремонт факсів руками наших фахівців забезпечує тривалу роботу апаратів в майбутньому. Для організацій, пропонуємо безготівковий розрахунок та гнучку систему знижок. Також проводимо ремонт радіотелефонів, комп’ютерів, моніторів та іншої побутової техніки. Наші ціни завжди демократичні та зважені, в кожному конкретному випадку.

Якщо Вам потрібен ремонт фактів в Києві звертайтеся в наш Сервісний центр за телефоном +38 (044) 482–04–21.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.