Ремонт електрочайників

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр, що спеціалізується на ремонті побутової техніки, успішно здійснює ремонт електрочайників в Києві. Майстри нашого центру здійснюють послуги з ремонту даної техніки різних виробників. На всі проведені роботи та замінені деталі надається гарантія.

Ремонт електрочайниківРемонт електрочайниківРемонт електрочайників

Особливості ремонту електрочайників:

Ремонт електрочайника можна розділити на два види, або рівня складності: простий та складний. До простих проблем, як правило, належать обрив шнура живлення, або його прогорання, внаслідок чого чайник не має зв’язку з електромережею під час підключенні, перегорання лампочки (індикатора) тощо.

Складний ремонт електрочайників — це заміна нагрівальних елементів (диска або спіралі), поломка вимикача, термопара, підставка (яка має спеціальні контактуючі елементи) тощо. Потрібно зауважити, що ремонт електрочайника також необхідний, якщо з ємності спостерігається витік води.

Для усунення такого дефекту використовується спеціальне кільце ущільнювача. Найчастіше чайник вимикається раніше призначеного часу, це може говорити про утворення накипу, або неправильної роботи термостата.

Правильна експлуатація електричних чайників

Щоб продовжити роботу електрочайника, необхідно дотримуватися деяких вимог щодо експлуатації такої техніки, зокрема:

  • Кришка пристрою повинна бути щільно закрита.
  • Не заливайте води вище, або нижче позначки мінімум та максимум. Якщо налити занадто багато води, вона може вилитися назовні, що призведе до замикання в мережі. Якщо налити мало води, автоматичний вимикач вийде з ладу, і не буде спрацьовувати.

Виконання простих правил, дозволить вам насолоджуватися гарячими напоями в своє задоволення ще довгий час.

Ми довгий час успішно здійснюємо ремонт електрочайників в Києві. Ви можете звернутися по допомогу до наших фахівців зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Можливо, вас також зацікавлять інші послуги нашої компанії: ремонт кухонних комбайнів, ремонт прасок, або ремонт хлібопічок.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.