Ремонт DVD-програвача

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

DVD-програвачі давно та міцно увійшли в наше життя. Як приємно теплим вечором насолодитися улюбленим кінофільмом разом зі своєю сім’єю. Але, на жаль, будь-яка техніка не може працювати вічно та перше, що страждає в цих апаратах — це лазерні головки приводів, вони швидше всього піддаються зносу. З часом рівень сигналу в ній знижується та через якийсь час апарат повністю перестає зчитувати диски. Однак не поспішайте купувати новий! Найчастіше це не завжди виправдано. Ми пропонуємо Вам більш правильне та економне рішення — ремонт DVD в Києві. Заміна головки приводу вирішить проблему Вашого апарату на довгі роки, вам не потрібно буде витрачати кошти на придбання нового пристрою! Ремонт ДВД програвача набагато вигідніше нової покупки!

Професійний підхід

Ремонт DVD-програвача

Наш Сервісний центр здійснює ремонт DVD програвачів вже більше 10-ти років. Крім того, наші фахівці успішно здійснюють відновлення DVD-рекордерів або портативних програвачів, будь-якого віку або марки. Для своїх клієнтів ми здійснюємо комплексні послуги з відновлення працездатності всіх функцій вашого ДВД програвача:

  • ремонт блоку живлення
  • заміна лазерної головки
  • ремонт плат управління
  • заміна контролера пам’яті

Ремонт ДВД програвача також включає в себе заміну або відновлення приводу лазерної головки.

Ремонт DVD в Києві: особливості роботи

Ремонт DVD-програвача

Передусім, варто зазначити, що ремонт ДВД програвача– це досить тонка робота, яка вимагає уважності, досвіду та наявності спеціальних інструментів. Процес відновлення подібної техніки повинен проходити максимально точно. Саме тому ми не рекомендуємо проводити ремонт ДВД плеєрів самостійно, адже без відповідних інструментів та досвіду можна вивести техніку з ладу.

Комплексний підхід до ремонту DVD програвачів

Ремонт DVD-програвача

Сьогодні наш Сервісний центр пропонує ремонт ДВД в Києві таких відомих виробників, як: Samsung, Mustek, Philips, LG, Elenberg, Panasonic та багатьох інших, а також портативної техніки. Всі роботи виконуються на сучасному діагностичному та паяльному обладнанні, із застосуванням сервіс-мануалів для діагностики, а наші фахівці володіють великим досвідом та знаннями, щоб правильно здійснити ремонт DVD програвачів в Києві.

Також ми пропонуємо Вашій увазі, ремонт домашніх кінотеатрів, телевізорів, ремонт комп’ютерів та іншої техніки. З усіх питань звертайтеся за вказаними на сайті телефонами та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.