Ми ремонтуємо

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш Сервісний центр вже більше ніж 10 років, успішно здійснює ремонт побутової техніки в Києві практично всіх марок та виробників. Численні дрібні побутові прилади давно увійшли в наше життя. Ми стикаємося з її багатофункціональністю кожен день, дозволяючи собі зайвий раз відпочити або зайнятися більш важливими для себе справами. Ремонт дрібної побутової техніки стає все актуальнішим, адже з кожним роком її різноманітність зростає, асортимент продукції розширюється невпинним темпом, з’являються нові моделі приладів, наділені новими функціями та можливостями.

Саме тому дуже важливо в разі поломки, знати конструкцію виробу, його особливості, унікальність тієї чи іншої моделі. Як правило, до переліку послуг входить: ремонт прасок, пилосмоків, соковижималок, фенів, ремонт мікрохвильових печей та ін.

Ремонт побутової техніки в КиєвіРемонт побутової техніки в Києві

Особливості відновлення побутових приладів

Ремонт дрібної побутової техніки вимагає певного досвіду, набору якісних спеціалізованих інструментів і, звичайно, знань. Майстер, який займається відновленням дрібних побутових приладів, повинен знати особливості роботи внутрішніх механізмів продукції, незалежно від виробника. Сьогодні ми здійснюємо ремонт побутової техніки в Києві таких виробників, як Samsung, Philips, Bosch, Braun і багато інших. Наші фахівці добре знайомі з подібними приладами, ми знаємо їх особливості, так як більше десяти років пропонуємо якісні послуги з відновлення приладів різного призначення.

Крім того, проводячи ремонт дрібної побутової техніки в Києві, кваліфіковані фахівці до кожного вирішення підходять індивідуально, пропонуючи водночас зважені й розумні ціни та вигідні умови ремонту. Наприклад, та ж сама діагностика, як правило, вже входить у вартість всієї роботи. Особливу увагу хотілося б приділити інструментам, які ми використовуємо в роботі. Це тільки сучасні вимірювальні прилади та паяльне обладнання, що дозволяє значно підвищити якість виконуваної роботи. Також, на весь виконаний ремонт дрібної побутової техніки в Києві ми пропонуємо гарантію.

Для того, щоб дізнатися умови роботи та ціни на ремонт побутової техніки, зв’яжіться з нами за телефоном:+38 (044) 482 04 21

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.